УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ПІНОЮ

Июнь 6, 2017

Утеплення будинків піною Айсінін

Утеплення пінополіуретаном дозволяє домогтися цілого ряду переваг, які не можуть продемонструвати інші теплоізоляційні матеріали. До них можна віднести малий коефіцієнт теплопровідності, відсутність швів, екологічність, відмінні адгезивні показники по відношенню до будь-якої поверхні, зручний процес монтажу.

Утеплення піною дахів дозволить проводити теплоізоляційні роботи на будь-яких формах покрівлі. Використовуючи утеплення ППУ, ви отримаєте рівне і цілісне покриття, яке заповнить будь примикання і отвори. Такий параметр, як паропроникність, у ППУ дорівнює нулю. Це досягається завдяки дуже малому відсотку закритих осередків в матеріалі.

Теплоізоляція ППУ може проводитися як на недавно побудованих, так і на старих конструкціях. Технологія нанесення не вимагає демонтажу старого теплоізоляційного покриття та інших попередніх робіт. Готове покриття не стирається і не псується з часом, а тому не потребує ремонту і оновлення.

Фірма "Полімертехнологіі КС" пропонує свої послуги з проведення утеплення на різних об'єктах нерухомості. Ми проводимо тепло- та гідроізоляційні роботи в Москві, Новосибірську, Читі, Санкт-Петербурзі та інших містах. Наші фахівці способи не просто провести утеплення будинку пінополіуретаном, а й підказати, які інструменти вам знадобляться в разі рішення займатися утепленням самостійно.

Компанія проводить такі види робіт:

  1. Теплоізоляція покрівлі, горищ, фундаментів, ангарів, цистерн, овочесховищ та інших об'єктів.
  2. Утеплення стін і фасадів будинків, підвалів і т.д.
  3. Повна ізоляція трубопроводів.

Отримати додаткову інформацію ви зможете, зв'язавшись з нашими менеджерами.

ВАРТІСТЬ Роботи з напилювання теплоізоляції Пінополіуретаном

Товщина напилюваного шару пінополіуретану
від 10 мм. до 60 мм.від 60 мм. до 100 мм.

Джерело: polymerks.ru

Рассказать о статье