ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

стінові і покрівельні сендвіч панеліНа основі пінополістиролу - ми не працюємо з цим матеріалом. З бенкетом працюємо є надійним інструментом для підвищення теплоізоляційних показників вашого будинку, офісного приміщення, складу або іншого об'єкта.

Група компаній «Ліссант» виробляє теплоізоляційні плити для теплої підлоги, які мають високий рівень стійкості до механічних пошкоджень. Тому з їх допомогою можна легко облаштувати тепла підлога і знизити витрати на обігрів приміщення взимку і охолоджування - влітку.

Конструкція теплоізоляційних плит для підлоги

Верхній шар теплоізоляційних плит для підлоги має спеціальне покриття і спеціальні виступи, які спрощують укладання трубопроводів або інших комунікацій, які проходять всередині статі.

Наші теплоізоляційні матеріали для підлоги мають зручну замкову систему, підвищує міцність готових підлог. Завдяки цьому можна щільно укладати плити, щоб отримати суцільне изолирующее полотно.

Система «тепла підлога» - це просто з плитами «Ліссант»

ПІР плити є довговічними і відрізняються вологовідштовхувальними властивостями (що надзвичайно важливо для будь-якої статі). Теплоізоляційна плита для підлоги не схильна до впливу грибків і інших мікроорганізмів. Її можна сміливо використовувати разом з системою «тепла підлога» для подальшої заливки бетонним розчином.

Експлуатаційні якості плит з пінополістиролу забезпечують наступні переваги цього будматеріалу:

  • високі теплоізоляційні властивості;
  • відмінні показники звукоізоляції;
  • негорючість;
  • проста укладання;
Рассказать о статье