УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПО ЛАГАМ

Июнь 6, 2017

Підлоги по лагам - це найбільш поширена і традиційна конструкція в приватному житловому будівництві. Але і в міських квартирах такі підлоги не рідкість.

Особливостями підлог по лагам є:

  • простота і швидкість монтажу;
  • невисока вартість матеріалів і робіт;
  • менша ізоляція ударного шуму в порівнянні з підлогами зі стяжкою;
  • часто менша несуча здатність на відміну від монолітної стяжки;
  • небажано використання у вологих приміщеннях.

Розрізняють два типи конструкцій:

  • укладка лаг по залізобетонному перекриттю;
  • влаштування підлоги на лагах безпосередньо над холодним підвалом.

Тепло- і звукоізоляція каркасного статі по залізобетонному перекриттю

Установка лаг здійснюється з кроком 600 мм. Цей інтервал забезпечує оптимальну несучу здатність статі, а також зручний для укладання теплоізоляційних плит. Оптимальним варіантом для ізоляції в даному випадку є використання плит Ековер ЛАЙТ УНІВЕРСАЛ, Ековер ЛАЙТ або Ековер АКУСТИК, які встановлюються в розпір впритул один до одного. Рекомендується двошаровий укладання зі зміщенням шарів з метою перекриття стиків плит. Висота лаг повинна забезпечувати необхідну товщину утеплення, яка в середній смузі Росії становить близько 150 мм в залежності від конструкції перекриття, якщо підлога знаходиться над холодним підвалом.

Щоб уникнути потрапляння вологого повітря в утеплювач необхідна укладка пароізоляційної плівки з боку теплого приміщення, тобто поверх утеплювача. Ретельно проклеенная по стиках пароізоляція дозволить захистити утеплювач від намокання конденсованими парами і збереже його теплоізоляційні властивості. Необхідність пароізоляційної плівки між утеплювачем і залізобетоном виникає тільки тоді, якщо плита перекриття стикається з грунтом або знаходиться над вологим підвалом.

Рассказать о статье