УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ЕКОВАТОЮ

Июнь 6, 2017

1. Ламінат 

2. ГВЛ
3. ЕКОВАТА
4. Плита бетонна
5. Дерев'яні лаги

В даний час будівельний утеплювач використовується не тільки безпосередньо для утеплення, а й в якості матеріалу, що забезпечує звукоізоляцію, захист від гниття і навіть протипожежне засіб. Сучасна ековата відповідає цим вимогам і дозволяє вирішити безліч інших проблем, а також неабияк заощадити. Наприклад, утеплення підлоги ЕКОВАТОЙ може позбавити вас від необхідності витрачатися на його електричний підігрів. А виконати всі необхідні роботи можна як за допомогою вдувного обладнання, так і вручну.

Щоб самостійно, без спеціальних пристосувань, утеплити підлогу ЕКОВАТОЙ, потрібно спочатку встановити на нього лаги, а потім укласти між ними попередньо вспушенй теплоізоляційний матеріал. Щоб тепло- і звукоізоляція вийшла якісною, важливо стежити за тим, щоб між лагами і ЕКОВАТОЙ не залишалося порожнеч. Фінальна стадія процесу - монтаж підлогового покриття (ЦСП, OSB, магнезитові плити).

Утеплення підлоги ЕКОВАТОЙ із застосуванням вдувного обладнання за технологією не відрізняється від «ручного» варіанту. Різниця полягає лише в порядку виконання будівельних операцій. Зокрема, целюлозний утеплювач укладають вже після того, як на лаги встановлено підлогове покриття. Матеріал вдувається через спеціальні технологічні отвори. Це дозволяє домогтися безшовної ізоляції.

Взагалі відсутність швів і примикань при утепленні підлоги - одне з основних достоїнств застосування ековати, яка є насипним матеріалом. А ось використання мінеральних або стекломата, плит і рулонів на увазі неминуче утворення щілин і нещільностей. Через них згодом буде проходити повітря (конвективний обмін). Звідси - холодну підлогу, в якому «десь дме», а на нежилому горищі, навпаки, взимку не так холодно, як повинно було бути (адже туди через щілини йде тепло з житлового приміщення). Більш того: від нагрівання покрівлі на ній можуть утворитися бурульки, а це вже небезпечно. Висновок: утеплення підлог і стель, в тому числі горищних, дуже важливо, і не тільки з міркувань комфорту.

Рассказать о статье