УТЕПЛЕННЯ ЦЕГЛЯНОГО БУДИНКУ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

В умовах суворої зими обігрів приміщень вимагає значних витрат. Тому будівництво житла за енергозберігаючими технологіями в нашій країні викликало великий інтерес. У зв'язку з цим стало затребуваним пристрій зовнішніх теплоізоляційних систем для житла ранніх періодів забудови.

Створення зовнішньої теплоізолюючих захисту для цегляного будинку

Поява нових теплоеффектівних будинків призвело до попиту на утеплення вже побудованих приватних житлових будівель. Відчутна економія коштів на обігріві житла, це є головним аргументом домовласників. З цієї причини знаходить широке застосування.

Технології зовнішнього утеплення передбачають створення багатошарових теплоізоляційних систем. Їх основне призначення, цю перешкоду теплопередачі. Утеплення цегляного будинку зовні сучасними методамиПрактика сучасного будівництва пропонує кілька методів утеплення цегляних будинків зовні:
- нанесення шару пінополіуретану розпиленням;
- утеплення теплоізоляційними панелями;
- теплоізоляція під навісний фасад;
- утеплення з гідроізолюючим покриттям.

Застосування пінополіуретану для утеплення цегляного будинку зовні

Це новий і прогресивний метод створення теплоизолирующего бар'єру для несучих конструкцій. Пінополіуретан наноситься суцільним шаром, за допомогою спеціального розпилювального обладнання. Цей метод не вимагає кріпильних конструкцій, усунення наявних дефектів на поверхні стін. Він заповнює при нанесенні тріщини, порожнини, легко зчіплюється з цегляною кладкою. Утеплення цегляного будинку зовні сучасними методами

Рассказать о статье