УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ДУЖЕ НЕОБХІДНЕ

Июнь 6, 2017

Схема утеплення бетонної підлоги

Температура на поверхні підлоги є важливим показником рівня комфортності житла. Ось чому утеплення підлоги необхідно будь-якому житловому приміщенню. Якщо житловий будинок перебуває в безпосередній близькості від грунту, якщо загальне опалення будинку залишає бажати кращого, якщо з якихось інших причин підлоги в будинку холодні - потрібна теплоізоляція підлог. Завдяки цьому можна досягти відразу двох цілей: підвищити комфортність приміщення і знизити витрати на опалення.

Теплоізоляція підлоги виконується за допомогою різноманітних матеріалів, проте всі вони повинні відповідати основним вимогам: мати низьку теплопровідність, високу міцність на стиск, а також зберігати вихідні теплоізолюючі показники протягом досить довгого часу - навіть в разі механічних навантажень і впливу вологи.

Мінвата відрізняється високими тепло- і звукоізоляційні властивості, відмінною водовідштовхувальним здатністю, вогнестійкість, опірністю механічним впливам. Для теплоізоляції підлоги мінеральну вату виготовляють у вигляді гнучкого мату або твердої плити. Гнучкий мат з одного боку покривають особливою негорючої перфорованої папером і укладають таким чином, щоб його кашированная поверхня була звернена в сторону приміщення, що утеплюється.

Відмінний варіант для теплоізоляції підлоги - екструдований пінополістирол. Його основні характеристики: низька теплопровідність і паропроникність, відсутність водопоглинання, стійкість до горіння, висока міцність, довговічність. Цей матеріал має пористу структуру, завдяки якій забезпечений тривалий термін служби і дієве рішення проблеми утеплення підлоги . Екструдований пінополістирол ефективний для теплоізоляції підлог по грунту, підлог з підігрівом, підлог над холодними підвалами.

Рассказать о статье