Укладаємо мінераловатний утеплювач

Июнь 6, 2017

Як утеплити дерев'яна підлога

Тепер приступимо безпосередньо до утеплення підлоги. На чорнову підлогу укладаємо пароізоляційні плівки. Вона потрібна для того, щоб волога з ґрунту, не накопичувалася в утеплювачі.

Плівку акуратно укладаємо між лаг і кріпимо її степлером.

Зверху на плівку укладаємо мінераловатний утеплювач. Його товщина повинна бути не менше 50 мм. Утеплювач укладається щільно без відступів.

Поверх утеплювача знову укладаємо пароізоляційні плівки. Приклеюємо її до стіни і між собою. Плівка повинна укладатися так, щоб вона трохи провисала, утворюючи тим самим повітряний прошарок між чистовим покриттям підлоги і пароізоляцією.

Для з'єднання двох полотен плівки потрібно використовувати спеціальну монтажну стрічку (Ондутіс BL) або двосторонній скотч. З'єднувальний шов повинен збігатися з лагой. У такому випадки утеплювач буде надійно захищений від конденсату. Мінімальний нахлест плівки повинен бути 10 см.

Якщо плівку потрібно з'єднати по довжині, потрібно використовувати ту ж монтажну стрічку.

Категорично забороняється з'єднувати плівку між собою за допомогою степлера. У цьому випадки буде утворюватися щілини через які волога проникне в утеплювач і паробар'єр буде не ефективним.

Рассказать о статье