УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ СТІН

Июнь 6, 2017

Утеплювачі для зовнішніх стін

Facade.jpgДля виконання сучасних вимог по тепловому захисту огороджувальних конструкцій зовнішніх стін потрібно або виконувати їх позамежної товщини (для конструкцій з повнотілої цегли або залізобетону) або застосовувати в їх складі ефективні утеплювачі.

Застосування ефективного утеплювача з кам'яної вати в складі огороджувальних конструкцій стін дозволяє при збереженні розумної товщини конструкції виконати вимоги по тепловому захисту приміщень, підтримувати задану температуру внутрішнього повітря і не перешкоджати природної дифузії надлишків водяної пари.

Забезпечення вимог теплового захисту має на увазі збереження температури на внутрішній поверхні стін не менше температури точки роси для заданих умов.

При температурі внутрішньої поверхні стіни близької до температури внутрішнього повітря відсутні умови для випадання конденсату, утворення цвілі і ефекту протягу через рух повітря поблизу холодної поверхні.

Зовнішнє утеплення краще, ніж внутрішнє, так як в цьому випадку не зменшується внутрішня корисна площа конструкції, а самі вони не будуть захищені від температурних перепадів зовнішнім шаром теплоізоляції, що позитивно позначається на довговічності будівлі або споруди в цілому.

У тих конструкціях, де це можливо, слід передбачати вентильований повітряний зазор після шару теплоізоляції. Вентзазоре гарантовано забезпечує підтримку утеплювача в сухому стані і не знижує паропроникність огороджувальних конструкцій.

Вибір типу утеплювача і його міцності прямо залежить від типу конструкції в якій його застосовують. Найбільш часто в будівництві зустрічаються навісні фасадні системи з вентильованим зазором, фасадні системи з тонким і товстим штукатурним шаром, конструкції тришарових стін, каркасні стіни. Також, при неможливості виконати зовнішнє утеплення, використовують внутрішнє утеплення з пристроєм каркаса.

Рассказать о статье