УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ

Июнь 6, 2017

Утеплення ППУ, утеплення будинку, липецк, ППУ,Компанія АКСІОМА ТЕПЛА виробляє роботи по утепленню пінополіуретаном (ППУ) в Липецьку будь-яких промислових і адміністративних будівель таких як: будинки, ангари, склади, овочесховища, холодильні камери, парковки, цеху і т.д. найсучаснішими і ефективними методами.

Середньовічні будівельники, зводячи фортеці і замки, не здогадувалися про те, що комусь може знадобитися утеплення стін зовні - значна кам'яна кладка надійно берегла тепло. Сьогодні подібні споруди рідко хто може собі дозволити, та й потреби в цьому немає: сучасні технології надають можливість створювати красиві і надійні будинки, економлячи їх власникам і час, і гроші. Однак коефіцієнт теплопровідності популярних будівельних матеріалів нашого століття серйозно поступається каменю старовинних особняків. Найбільші втрати тепла відбуваються саме через стіни, тому якісне зовнішнє утеплення фасаду будинку дозволяє істотно заощадити на його опаленні.

Чому саме зовні? Вся справа в тому, що хоча виконувати роботи всередині будівлі набагато простіше, внутрішнє утеплення стін призводить до скорочення корисної площі приміщень, до того ж при такій ізоляції матеріал, з якого побудований будинок, не прогрівається і, піддаючись перепадів температур, починає руйнуватися. Утеплення зовнішніх стін будинку дозволяє винести точку роси за їх контури, що запобігає утворенню конденсату і появи всередині будівлі цвілі і грибка, при цьому будова ще й надійно захищається від агресивного впливу зовнішнього середовища - опадів, морозу, ультрафіолетового випромінювання і т.д.

Пінополіуретан (ППУ) являє собою різновид пінопластів - газонаповнених пластмас. Він складається з осередків, кожна з яких наповнена повітрям. Потрапляючи на утеплять поверхню, матеріал спінюється, покриваючи її однорідним шаром. Утеплення будинку зовні пінополіуретаном - найбільш сучасний і ефективний спосіб, що підвищує до того ж і шумоізоляційні параметри будівлі.

Утеплення ППУ, утеплення будинку, липецк, ППУ, Утеплення ППУ, утеплення будинку, липецк, ППУ,

Рассказать о статье

Расскажите о нас