УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ МІНЕРАЛЬНОЮ ВАТОЮ

Июнь 6, 2017

Основним елементом, що визначає властивості, особливості технології пристрою сучасного штукатурного фасаду, є зовнішній утеплювач. Вибір утеплювача під штукатурку визначає склад інших компонентів зовнішньої системи утеплення, починаючи від клейової суміші і закінчуючи декоративними штукатурками і фарбами. Як правило, для влаштування системи теплоізоляції використовується сучасна теплоізоляція з мінеральної вати або пінополістирол.

Утеплення мінеральною ватою

Сучасний утеплювач з мінеральної вати при влаштуванні системи має дві основні переваги: це негорючість утеплювача і висока паропроникність зовнішньої теплоізоляції. Застосування утеплювача з мінеральної вати для зовнішнього утеплення значно ширше і краще, ніж пристрій зовнішньої теплоізоляції з пінополістиролу.

Утеплення будинку мінеральної ватою

Сучасна мінераловатная плита, на відміну від пінополістиролу, при утепленні має незначний опір парам води, вони легко проникають крізь утеплювач, штукатурку, а конденсат ефективно видаляється. Будинок через утеплювач і штукатурку дихає. При зовнішньому утепленні будинку мінеральної плитою або при утепленні фасаду мінеральною ватою, пристрій обробки можна проводити тільки мінеральними або сучасними полімерними штукатурками на силіконовій або силікатної основі. Ці штукатурки володіють високою паропроникністю. Утеплювач, який застосовується в технології зовнішнього утеплення мокрого фасадів будинків під штукатурку, повинен бути високої щільності: 140-180 кг / м3.

Рассказать о статье