УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

утеплюємо стіни

Багато дачники з часом починають стикатися з проблемою швидкого промерзання будинку. Рішенням проблеми може стати утеплення фасадів пінопластом, яке ви зможете зробити самостійно, чому б не спробувати і не заощадити нехай, якщо не час, але гроші? Вашій увазі пропонується докладна покрокова інструкція з фото про те, як утеплити будинок зовні пінопластом.

Для того щоб обшивка фасаду будинку була якісною і служила не одне десятиліття, необхідно дотримуватися технологію, яка, на щастя, зовсім не складна. Для початку необхідно очистити поверхню, з якою ви будете працювати: вона повинна бути гладкою, рівною, чистою і головне - сухий.

Також важливо використовувати якісний перевірений клейовий розчин, інакше навіть суха і рівна стіна не зможе утримати на собі плити пінопласту.
Покрокова інструкція

Отже, крок №1: Наносимо клейовий розчин на пінопласт

Не потрібно наносити клей на всю виворітну поверхню плити. Використовуючи шпатель, нанесіть на неї кілька «великих ложок» розчину посередині і зробіть «рамку» по краях (як показано на фото).

Крок №2: Установка пінополістиролу на фасад будівлі

Важливо знати, що перед установкою першої плити пінопласту по всьому периметру фасаду необхідно встановити цокольний профіль, який забезпечить вам рівне і максимально зручне утеплення.
При монтажі профілю використовуйте спиртової рівень.

Крок №3: Додаткова підтримка

Технологія утеплення фасаду будинку пінопластом акцентує увагу на тому, що одного клею в якості адгезіруют матеріалу недостатньо, щоб назвати стіну з пінопласту міцної і надійної. Крім клею необхідно скріпити плити спеціальними дюбелями. Розташовувати їх необхідно на однаковій відстані, приблизно в метрі один від одного.

Порада: перший дюбель краще розташувати посередині плити, а інші по краях. Зазвичай у своєму розпорядженні 5-6 дюбелів на 1 кв. м.

Рассказать о статье