ЯК УТЕПЛИТИ КІМНАТУ

Июнь 6, 2017

Як утеплити кімнату зсередини?

Літо пролетів непомітно, і в будинку стає все прохолодніше. На щастя, існує безліч способів зігрітися восени в неопалюваному житло. Наталія Преображенська, директор студії «Затишна Квартира», назвала шість своїх найулюбленіших. А ми надихнулися і вирішили до неї приєднатися.

Наталія Преображенська - постійний автор InMyRoom, директор інтер'єрної студії «Затишна Квартира», в якій працюють понад 30 дизайнерів. Кожен новий проект для Наталії - це маленьке життя, яку вона проживає разом із замовниками, і звичайно, безцінний досвід для неї як для професіонала.

Штори з щільної тканини прекрасно захистять кімнату від протягів і задуває в щілини вітру. Чим товще тканина і ширше полотнище, тим краще: все просвіти між віконними укосами і інтер'єром будуть надійно закриті, та й сама стіна буде додатково утеплена.

Від підлоги до стелі і по всій ширині, в ідеалі - вбудований. А якщо на стіні є вікно, то по обидва боки від нього можна розташувати пару книжкових шаф або стелажів. Особливо ефект буде помітний, якщо у шафи скляні дверцята.

Відгородите ліжко від решти простору щільним пологом або шторою, яка зіграє роль перегородки. Зовсім не обов'язково мати ліжко з каркасом для балдахіна - досить прикріпити до стелі карнизи і повісити штори на них. Хорошим порятунком від холоду стануть і м'які панелі в узголів'я ліжка: ними можна оформити тільки зону біля ліжка або всю стіну.

І чим густіше, щільніше і більше ворс, тим краще. Ковролін добре зігріє підлогу, а також посприяє утеплення місць уздовж плінтусів, найбільш сприйнятливих до продування. А постелити його зовсім нескладно, і в експлуатації він особливих проблем не викликає.

Всім відомо: в інтер'єрі, де переважає синій колір, буде прохолодніше, а там, де червоний - тепліше. Обзаведіться яскравими подушками, покривалом і пледами, розставте по квартирі вази з яскравими осінніми букетами і фруктами. Ви відчуєте, як стає тепліше!

Рассказать о статье