УТЕПЛЕННЯ СТЕЛІ КЕРАМЗИТУ

Июнь 6, 2017

Утеплення стелі керамзитом

Утеплення стелі керамзитом: тонкощі і можливі проблемиВітаю! Сьогодні ми поговоримо на тему, що цікавить багатьох з нас - утеплення стельової поверхні. Ви вже прочитали достатньо інформації і в курсі, яким чином відсутність утеплювача впливає на рівень комфорту в житловому будинку.

Також ви знаєте, як діє фізичний закон по вентиляції повітряних мас (теплі піднімаються наверх і при відсутності перекриття виходять назовні).

Після переконалися, що краще на стадії ремонту доповісти більше зусиль і трохи витратиться, але зробивши все, як того вимагають норми. Сьогодні про них і поговоримо.

Пропонуємо взяти в якості утеплювача керамзитні кульки. Ми неодноразово згадували - матеріалів існує велика безліч, головне - вибрати дійсно щось вартісне.

Найбільш популярні на сьогоднішній день - мінеральна вата , пінопластові плитки, і, власне, керамзит. Про перші два ми писали в інших статтях нашого сайту, сьогодні розповімо про доцільність застосування куль і секрети їх монтажу.

Керамзит і на що він здатний

Всупереч гучній назві матеріал зроблений з глини, що пройшла стадію спікання і дроблення, яка перетворилася на камінь пористої структури.

Утеплення стелі керамзитом: тонкощі і можливі проблеми Утеплення стелі керамзитом: тонкощі і можливі проблеми

Рассказать о статье