ЯК САМОМУ УТЕПЛИТИ ЛОДЖІЮ

Июнь 6, 2017

Як утеплити лоджію своїми

Каталог установок для нанесення теплоізоляції | Розрахувати скільки коштує утеплити лоджію самостійно
alt

Якісне утеплення лоджій і балконів - чудовий метод отримати додатковий комфортабельне, утеплене приміщення і простий спосіб збільшити прилеглу кімнату. При цьому сучасні технології з утеплення дають можливість домогтися досить високого рівня теплоізоляції, що не вимагає додаткового обігріву лоджії, як раніше. Грамотне утеплення балконів за будь-яких обставин починають з скління - без чого інші маніпуляції з утеплення практично марні. Перед проведенням скління слід з'ясувати, наскільки воно буде ефективним проти заморозків і холоду, інакше це буде марна трата часу і грошей, а промерзання - неминучим явищем. Фахівці компанії, виходячи з практичного досвіду, не радять економити на склінні, і встановлювати склопакети, бажано - багатокамерні виробництва відомих фірм, як, наприклад: REHAU та KBE. Очевидно, що за цим етапом проводиться надійна, довговічна і якісна теплоізоляція пінополіуретаном, безпосередньо утеплення лоджії або балкона.

До теперішнього часу пінополіуретан - синтетичний матеріал володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності з усіх існуючих для подібних цілей. Завдяки цьому можна значно зменшити теплоізоляційний шар, що немаловажно при утепленні лоджії і дозволить максимально використовувати корисну площу. Крім того, методика напилення пінополіуретаном дає можливість отримати суцільне і безшовне покриття, яке значно підвищить ефект від шару, що утеплює.

Слід звернути увагу, що виробляючи утеплення лоджій і балконів необхідно створити надійну герметизацію, здатну захищати від вологи і впливу повітря - застосування пінополіуретану дозволяє вирішувати всі ці завдання одночасно. Структура будови пінополіуретану не дозволяє пропускати вологу і протяги, а сам матеріал не схильний до гниття, що перешкоджає появі бактерій і грибків. Крім того, він виконує роль відмінною звукоізоляції, що дає можливість ізолювати балкон, напиляя пінополіуретан шаром від 20 до 50 мм.

Рассказать о статье