УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Проблема утеплення будинків нині актуальна, оскільки грошові витрати на опалення приміщень не можна назвати низькими. Тому люди прагнуть зробити своє житло теплим і комфортним з метою економії фінансових коштів. Утеплення стін зовні здійснюється за допомогою сучасних матеріалів, що відрізняються хорошими експлуатаційними показниками.

Відео: технологія утеплення житлового будинку

Рекомендуємо до перегляду відео-ролик про утеплення фасадів:

пінополістирол

Пінополістирол - незамінний будівельний матеріал, що володіє задовільними фізико-технічними параметрами. Він на 98% складається з повітря, а решта 2% припадають на полістирол. Виготовляється теплоізоляційний матеріал у вигляді блоків, які просушуються, а потім розрізають на плити. До достоїнств пінополістиролу відносяться такі аспекти:

  • біологічна стійкість до цвілі, грибків, бактерій;
  • безпека - фасадний матеріал не виділяє шкідливих речовин;
  • нормальна тепло- і звукоізоляція;
  • простота обробки - легкий по вазі матеріал розрізається за допомогою ножа, ручної пилки;
  • структурна стабільність - первинні властивості матеріалу не змінюються під впливом високих / низьких температур;
  • прийнятна ціна.

Мінеральна вата

Мінеральна вата - крупноволокнисті утеплювач, що володіє найменшими показниками займистості в порівнянні з іншими матеріалами. Вона проводиться з вуглецевих сплавів і різних модифікуючих складів. Велика популярність мінеральної вати пояснюється тим, що вона має ряд значних переваг. До числа позитивних характеристик відноситься: низька теплопровідність і ефективне енергозбереження, невелика маса, висока стійкість до деформацій, міцність на розрив, гідрофобність.

Також мінвата легко монтується, тому утеплити стіни своїми руками може практично кожна людина. Для здійснення робіт не потрібні спеціальні інструменти, професійні навички.

Пінопласт

Пінопласт - дешевий матеріал, за допомогою якого можна утеплити фасади власними силами. Його отримують шляхом спінювання пластичної маси. Завдяки комірчастої структурі утеплювач має прекрасні характеристиками.

  • По-перше, мова йде про відмінні теплоізоляційних властивостях: пінопласт утримує тепло в приміщенні, не дозволяючи холоду проникати всередину.
  • По-друге, термін служби матеріалу становить 40 і більше років.
  • По-третє, пінопласт добре поглинає звуки, не піддається гниттю, має низькі показники поглинання вологи, не деформується під впливом температур.

Кріплення пінопласту до стіни

Рассказать о статье