УТЕПЛЕННЯ ЦЕГЛЯНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Так, цегляний будинок потребує утеплення зовнішніх стін. З якої причини? Все дуже просто: шар цегли не забезпечує достатню теплоізоляцію стін, а це означає високі тепловтрати, відповідно, і високі витрати на опалення. Крім того, з часом в розчині, що скріплює цеглу, з'являються тріщини, які стають «містками» холоду, плюс - ведуть до поступового руйнування ділянки стіни, повільного, непомітного, але прогресуючого. Попадання вологи, вітер, низькі температури - все це тільки погіршує ситуацію. На цілісності стін це може і не позначатися, по крайней мере, кілька років, але ось на температуру всередині будинку позначається, і істотно.

Чому утеплення зовні?

Тому що це найбільш простий і ефективний метод зменшення тепловтрат. Утеплення будинку зсередини більш обтяжливо, не забезпечується захист стін від вітру, сонця, вологи і морозу. Крім того, зовнішнє утеплення полегшує і обробку стін, що теж важливо.

Чим можна утеплити цегляний будинок

Сьогодні є чимало теплоізоляційних матеріалів, що використовуються з цією метою. Це плити на основі пінополістиролу і рулонні матеріали з кам'яної, мінеральної вати, скловати. Але якщо шукати утеплювач екологічний, ефективний і багатофункціональний, то варто звернути увагу на плити. Вони повністю відповідають усім вимогам, які пред'являються до зовнішньої теплоізоляції.

Ці плити виробляються з хвойних порід дерева - деревина подрібнюється до тонких волокон, які потім спресовуються під впливом пара. При цьому волокна деревини виділяють природні смоли, і саме за рахунок цих смол відбувається склеювання. Потім плити просочуються парафіном - це додає матеріалу такі властивості, як вологостійкість, відмінні вітрозахисні характеристики.

До позитивних якостей плит ISOPLAAT можна віднести:

- Високий ступінь теплозахисту. Одного шару плит товщиною 25 мм цілком достатньо, щоб значно знизити тепловтрати.

- Відмінну вітрозахист. Більше ніяких протягів і холоду, навіть при дуже сильному вітрі.

Рассказать о статье