УТЕПЛЕННЯ ЛОДЖІЙ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Утеплення лоджії своїми

sdk lodji 47- важлива частина нашого існування. Якщо здійснити утеплення і скління лоджії, то таким чином можна, без особливих витрат, розширити житлову площу. Нехай ви не будете жити на лоджії взимку, але весь інший час року можна вільний час проводити на лоджії. Таке приміщення може стати майстерні або зимовим садом, кімнатою відпочинку або ігор для дітей. Тут можна дати повну свободу своєї фантазії і задовольнити ті потреби, які виникають в малогабаритній квартирі.

Лоджія більше підходить для влаштування окремого приміщення через свого розміру і ще тому, що вона є частиною будівлі і здатна нести великі навантаження, ніж звичайний балкон. Першим етапом, з якого починається утеплення лоджії своїми руками, стане скління. На жаль, скління лоджії зробити самостійно дуже складно, для цього будуть потрібні кваліфіковані заміряють і монтажники, де перші розрахують правильну кількість вікон, а другі грамотно їх встановлять.

Для цього вам просто потрібно зайти на сайт компанії, яка виготовляє і встановлює пластикові вікна в Балашисі , і домовитися про всі необхідні питаннях. Тільки після скління лоджії і задування всіх щілин за допомогою монтажної піни можна приступати до утеплення балкона. Найдешевшим і легким в монтажі на сьогоднішній день вважається пінопласт, який за своїми якостями ідеально підходить для утеплення лоджії або балкона. sdk lodji 48Поверхні стін і підлоги очищаються від бруду і пилу, а потім змочуються для кращого зчеплення клею з поверхнею. Клей краще брати для зовнішніх робіт, мішка на балкон вистачить з лишком. Потім наклеюються листи пінопласту товщиною 40-50 мм.Проверяйте, щоб не було щілин між листами, в іншому випадку використовується монтажна піна без толуолу.

Кожен лист потрібно кілька секунд притискати руками, особливо на стелі. Потім листи залишаються на добу для застигання клею, а потім додатково кріпляться спеціальними дюбелями - парасольками для пінопласту. Також клеїться пінопласт на укоси, але дюбеля можна не використовувати. Для укосів можна брати більш тонкий пінопласт, щоб зберегти естетичний вигляд. Потім проводиться армування пінопласту сіткою зі скловолокном, за допомогою клею. Спочатку клеєм намазується стелю, потім клеїться сітка, складаючись на вигинах. Потім накладається фінішний шар клею, щоб сітка сховалася під ним. Аналогічно армуються стіни і підлогу.

Утеплення лоджії своїми руками проведено. Залишається тільки вибрати і застосувати будь-який з варіантів обробки.

Рассказать о статье