БАЛКОН СВОЇМИ РУКАМИ З НУЛЯ

Июнь 6, 2017

Черговий балкон, тільки з

Щоб на балконі було чисто, затишно і тепло, його необхідно обшити матеріалом, який максимально зможе забезпечити такі умови. Як правило, обшивка балкона облицювальними матеріалами виконується вже після його утеплення, інакше гуляють вітру і вогкість назавжди зможуть оселитися на такому балконі.

Обшивка балкона пластиковими панелями

Сучасний ринок матеріалів різноманітний. Для обшивки балкона після утеплення ідеально підходять пластикові панелі.

Легкі і досить міцні, різноманітних кольорів і відтінків, прості в монтажі і не вимагають особливого догляду - все це сприяє загальним визнанням пластика у професійних будівельників і домашніх майстрів. До того ж, пластикові панелі досить стійко протистоять агресивного впливу сонця, що дозволяє їм тривалий час не вигоряти і радувати око господарів житла яскравими фарбами на стінах.

Внутрішня обшивка балкона починається з закріплення дерев'яних рейок або оцинкованого профілю до стін і стель. До них-то і буде кріпитися пластик. Щоб готова стіна з пластиковими панелями була ідеально рівною, необхідно перевіряти правильність і точність монтажу будівельним схилом і рівнем, при необхідності виставляючи зазори між стіною і профілем.

Крок обрешітки рекомендується вибирати в межах 400 мм. При значному збільшенні даного розміру пластикова стіна може «грати» при дотику до неї.

Обшивка балкона, фото і відео якої додаються до статті, проводиться після попереднього утеплення.

Після установки металевої або дерев'яної основи для монтажу пластика укладають утеплювач.

Якщо використовується дерев'яний брус, то перед монтажем необхідно перевіряти його геометрію - щоб він був прямим і рівним (з мінімальною кількістю сучків). В іншому випадку буде потрібно докласти чимало зусиль, щоб основу під пластик вирівняти.

Рассказать о статье