УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Увага! ПСБ-С 50 позначення по старому ГОСТ 15588-86 (за новим ГОСТ дана марка ППС-35)! Детальніше тут

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Пінопласт ПСБ-С 50 здатний витримувати великі механічні дії.

Використовується для утеплення стін, фундаментів, підлог, фасадів. Активно використовується при будівництві автодоріг в заболоченій місцевості, для запобігання промерзання грунтів і спучування грунтів. Він застосовується при влаштуванні підлог і міжповерхових перекриттів, при монтажі багатоповерхових холодильників.

ПСБС-50 кладеться під бетонну стяжку підлог будівель різного призначення, в тому числі і промислового.
Висока міцність дозволяє використовувати пінополістирол ПСБ-С-50 не тільки для теплоізоляції підлог в промислових будівлях, гаражах, коморах, стоянках, облаштування обігріваються доріжок, рівних майданчиків, а й для будівництва автодоріг в умовах слабких і рухливих грунтів.

УТЕПЛЕННЯ пінопластом стін - внутрішнє і зовнішнє, утеплення пінопластом фасадів

Для стін кращий метод ізоляції - установка плит пінополістиролу в порожнину стіни на поверхню внутрішньої її частини з з невеликим проміжком між зовнішньою частиною стіни.
Плити пінополістиролу за розміром і формою легко нарізаються і кріпляться за допомогою монтажних пристосувань або приклеюється за допомогою клею, мастики або цементного розчину. В обох випадках плити кріпляться клеять складами або механічними кріпленнями, після чого їх облицьовують. Також в обох випадках необхідна якісна облицювання пінопластових плит.

Крім теплоізоляційного, пінопласт має і шумопоглащающій ефект. При внутрішньої теплоізоляції за допомогою пінопласту істотно підвищується комфортність приміщення. Але і тут слід захищати пінопластові плити від впливу відкритого вогню, для цього при внутрішньому кріпленні плити ПСБС обшиваються листами гіпсокартону або покриваються звичайною штукатуркою.

При зовнішньому кріпленні плит ПСБС їх поверхню оштукатуривается цементним розчином, нанесеним на міцну основу (н-р сітку). Зовні пінопластові плити закривають різними матеріалами - цеглою, штукатуркою, плиткою і т.п.

Теплоізоляція фасадів утеплювачем дає додатковий бар'єр для поверхні стіни від впливу дощу і вітру, а також від сезонних температурних коливань.

Очевидно, що при зовнішній теплоізоляції будівлі його стіни круглий рік буде знаходитися в зоні позитивних температур і в сухому стані.

Всі різкі коливання температури навколишнього середовища сприймаються утеплювачем, відповідно, стіна не відчуває руйнівних впливів і втрати тепла не відбувається - забезпечується ефективна теплоізоляція будинку.

УТЕПЛЕННЯ пінопластом ПОКРІВЛІ, ДАХУ

Теплоізоляція покрівель у житлових багатоквартирних будинках або адміністративних будівлях здійснюється наступними способами:

"Вентильовані (тепла) дах" - дах покривається пінополістирольними плитами ПСБС, на поверхню якого укладається водостійкий бітумний шар;

"Вентильований (холодна) дах" - пенополістерольние плити укладаються на тильну сторону даху, при цьому залишається вентильована порожнина, що запобігає конденсації водяної пари.

Пінопласт також застосовується для теплоізоляції двосхилих дахів.

УТЕПЛЕННЯ пінопластом НЕСУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ФУНДАМЕНТІВ

Питання теплоізоляції фундаментів надзвичайно важливий, оскільки від нього значно залежить довговічність і тепловий баланс будівель і споруд.
Тому питання по теплоізоляції фундаментів, особливо в північних регіонах, повинен ставитися на одне з перших місць.

Рассказать о статье