УТЕПЛЕННЯ СТЕЛІ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

кріплення

Основна перевага використання пінопласту в якості утеплювача стелі в тому, що він паронепроникним і не гігроскопічний. Відповідно, це не вимагає додаткової гідро- і пароізоляції. У порівнянні зі скловатою він більш довговічний і протягом усього терміну служби зберігає абсолютно всі свої якості. Відмінно зберігає тепло в будинку, перевершуючи в цьому плані популярну раніше скловату. Вартість цього матеріалу дещо вище інших утеплювачів, проте повністю окупається економією на електроенергії.

Процедура монтажу пінопласту. Розглянемо кілька варіантів утеплення пінопластом на різному стелі.

1. Будинок з дерев'яним горищем.

Для того, щоб розібратися в тому, як необхідно встановлювати пінопласт, візьмемо наприклад власний будинок з горищем, яка не утеплений і, відповідно, холодний. Стеля в даному будинку буде підшитий фанерою або ОСП під дерев'яними балками. Для того, щоб якісно утеплити така стеля пінопластом, він повинен бути укладений між балками. Накопичився там сміття ретельно прибирають. Пінопластові плити намагаються укладати з мінімальним зазором. Шви між балками і пінопластовими плитами заповнюються монтажною пінкою, не допускаючи утворення найменших просвітів. Якщо такі залишилися, необхідно провести запенивание ще раз, так як просвіти будуть сприяти витоку тепла з будинку, а також з-за них на покрівлі буде збиратися конденсат, що сприяє гниттю крокв.

2. Не оштукатурене залізобетонне перекриття. З огляду на той факт, що залізобетонне перекриття, нагрівшись, ще довго зберігає тепло, навіть якщо додатковий обігрів відсутня, бажано утеплювати приміщення пінопластом не всередині, а зовні. Так як в першому випадку ми позбавляємося теплового ефекту залізобетонних перекриттів. Також якщо утеплення провести знизу, конденсат буде збиратися між пінопластом і бетоном, з часом останній від постійного конденсату почне кришиться і зруйнуються.

Рассказать о статье