УТЕПЛЕННЯ КВАРТИРИ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Утеплення квартири зовні

utepl-kvartir-snaruji1Фахівцями нашої фірми виявляється і така послуга. Утепленням квартир, стін будинків і фасадів будівель з зовнішньої сторони в м Тамбові, ми займаємося більш десяти років. За цей час, ми зробили більш затишними, теплими і комфортними для проживання сотні квартир жителів нашого міста.

Ця послуга затребувана, як власниками квартир в цегляних будинках, так і тими, хто проживає в будинках панельних. Але все-таки найчастіше, до нас звертаються власники квартир в будинках блокової конструкції - «панельок». Зупинимося на них більш докладно. utepl-kvartir-snaruji3Несвоєчасне або неякісний ремонт міжпанельних швів вироблений ким то, призводить до того, що через порожнини незахищених міжпанельних швів всередину самих панелей, з часом проникає волога. Теплоізоляційні властивості стіни різко погіршуються. У зв'язку з цим в квартирах, з пониженням зовнішньої температури повітря з'являється конденсат на стінах, пліснявіють кути, відвалюються шпалери, в приміщенні стає прохолодно. В першу чергу, для усунення цих проблем повинен бути проведений ремонт міжпанельних швів. Вже тільки це, може допомогти вам вирішити проблему промерзання, відмовившись від подальшого утеплення і пов'язаних з цим додаткових фінансових витрат. Але навіть якщо ви вирішили діяти напевно і все-таки хочете утеплити стіни своєї квартири зовні по всій площі або частково, то все-одно не варто нехтувати ремонтом міжпанельних швів .

Дуже часто, власники квартир думають і висловлюються про те, що ремонт швів недоцільний при подальшому утепленні стін зовні. Це вкрай хибна думка. Без ремонту міжпанельних швів, ніяке інше утеплення не впорається із завданням усунення проявів промерзання у вашій квартирі. Так, як головним нашим завданням є захист вашої квартири від зовнішніх впливів. В першу чергу від проникнення вологи в порожнину міжпанельних швів . Якщо ж ремонт швів не приніс бажаного результату, потрібно приступати до другого етапу - утеплення стін.

Рассказать о статье