УТЕПЛЕННЯ СТЕЛІ В КВАРТИРІ

Июнь 6, 2017

матеріали для утеплення

Якщо в приміщенні планується монтаж натяжної стелі, можна обмежитися закріпленням утеплювача за допомогою клейового складу на цементній основі, монтажної піни, або рідких цвяхів

З настанням осені часто виникає бажання забратися в тепле крісло з книгою в руці, укутати пледом і, насолоджуючись тишею і затишком, пити гарячий чай або глінтвейн. Особливо приємно проводити таким способом час не в міській квартирі, а в заміському будинку, тобто на власній дачі. Однак, дощі і холоду не завжди дозволяють в повній мірі відчути всю повноту усамітнення і релаксації - особливо якщо в приміщенні є трохи утеплений стелю під холодною дахом.

Якщо в приміщенні планується монтаж натяжної стелі, можна обмежитися закріпленням утеплювача за допомогою клейового складу на цементній основі, монтажної піни, або рідких цвяхів

Як відомо, прохолодне повітря, нагріваючись в теплій хаті, піднімається вгору, і, в разі відсутності термоізоляції, починає йти назовні. Втрати тепла від цього можуть виявитися вельми істотними, тому важливо своєчасно підготуватися і усунути причини охолодження будинку.

Існують два основних способи утеплення стелі під холодною дахом:

Для додаткової фіксації утеплювача використовуються полімерні цвяхи з капелюшками-парасольками- зсередини (теплоізоляційний матеріал монтують на стелю всередині кімнати);

- зовні (мається на увазі дії по теплоізоляції чорнової підлоги горища).

Якщо ви вибрали варіант утеплення зсередини , то слід врахувати, що підійде для цього далеко не всякий матеріал, а тільки жорсткий - на зразок пінополістиролу або базальтової вати.

Для проведення робіт вам знадобляться:

- шпатель;

- пензлик;

- ніж;

- електродриль з набором свердел;

- спеціальний алюмінієвий профіль (або дерев'яні рейки);

- плівка пароізоляційна;

- скотч;

- клей;

- монтажна піна;

- шпаклівка по дереву;

- грунтовка глибокого проникнення.

Для додаткової фіксації утеплювача використовуються полімерні цвяхи з капелюшками-парасольками

Насамперед необхідно підготувати підставу для утеплення. Способи його підготовки для подальшого монтажу теплоізоляції залежать від типу наявного стелі.

У разі наявності в будинку дерев'яних перекриттів необхідно провести їх візуальний огляд, після чого, виявивши проблемні місця, заповнити великі щілини монтажною піною, а дрібні обробити шпаклівкою по дереву. Після видалення надлишків заповнювач за допомогою ножа необхідно обов'язково обробити поверхню спеціальним антисептиком по всій площі.

Рассказать о статье