ЧИМ УТЕПЛИТИ ДЕРЕВ'ЯНИЙ ДІМ

Июнь 6, 2017

Чим утеплити дерев'яний будинок

утеплення дерев'яного будинкуГоловним мінусом дерев'яного будинку є недостатнє теплоопір: мікротріщини і нестиковки створюють «містки холоду», охолоджуючи приміщення. Це призводить до значних витрат на обігрів.

У Скандинавії велика кількість дерев'яних будинків, мешканці яких скаржаться на холод і непомірні витрати на обігрів. Фінські фахівці спеціально для жителів даного регіону розробили унікальний спосіб утеплення стін, підлоги і стелі в дерев'яному будинку. Створені прагматичними фінами, ці матеріали дозволять вирішити не тільки питання тепла і зниження грошових витрат, але і збережуть ваше здоров'я і навколишнє середовище. Декоративні плити і панелі, які застосовуються для внутрішньої обробки і також мають теплоізоляційними властивостями, створять у вашому будинку красивий і гармонійний скандинавський стиль.

Використовуючи дані матеріали, компанія «Екоплат» виконує утеплення каркасного будинку в будь-який сезон, з мінімальною кількістю незручностей для мешканців будинку.

Зовнішнє утеплення дерев'яного будинку

утеплити дерев'яний будинок«Екоплат» забезпечить теплоізоляцію будинку утеплювачем з льону і деревоволокнистих плит Ізоплат (ISOPLAAT). При використанні цих матеріалів теплоізоляційні якості зберігаються, а пароізоляція не потрібна.

Лляної утеплювач випускається у вигляді матів розміром 900х600 мм завтовшки 50 і 100 мм. Лляне волокно вбирає вологу і по капілярної структурі виводить її назовні.

Плити Ізоплат внаслідок високої пористості мають відмінні теплоізоляційні й вітрозахисні властивості. Від деревини плити «успадкували» здатність вбирати в себе вологу в обсязі 20% від своєї маси і потім знову віддавати її, не втрачаючи при цьому своїх властивостей. Пар, що пройшов через стіни будинку, не буде осідати на внутрішній поверхні плити, та створювати конденсат.

Можливо одночасне застосування льону і плит, або тільки плит.

Теплоопір вітрозахисної плити Ізоплат ISOPLAAT товщиною 25 мм - 0, 45 м² ºС / Вт. У сукупності з їх монтажем на брус товщиною 15 см і теплового в 1, 07 м² ºС / Вт, отримаємо в підсумку 1, 52 м² ºС / Вт. Нагадаємо, що будівельні норми для Ленінградської області диктують теплоопір від 3 м² ºС / Вт. Однак такі стіни вже зроблять сезонне перебування в будинку комфортним.

Рассказать о статье