УТЕПЛЮВАЧ СТІНОВОЙ

Июнь 6, 2017

Схема укладання в обрешітку

Утеплювач Isoroc Ізолайт

Утеплювач Rockwool Лайт Баттс

Утеплювач Knauf Термо Плита 037

утеплювач Ursa

Утеплювач Knauf Термо Ролл 040

Сучасні утеплювачі для даху та стін фасаду

Для чого потрібен утеплювач?

Найефективніший і поширений в будівельному світі утеплювач Базальтовий (мінеральна вата), який екологічно чистий негорючий матеріал, для утеплення даху та стен.Натуральний базальтовий утеплювач застосовується для забезпечення домашнього тепла. Сучасні утеплювачі виготовляються у вигляді плит і в рулонах для зручності монтажа.Мінеральная ватакак правило використовується для утеплення покрівлі, зовнішніх дерев'яних стін, так само утеплюють каркасні будинки, використовують для утеплення мансарди. Ми пропонуємо найкращий утеплювач для стін і покрівлі, провідних світових виробників теплоізоляції перевірених часом: Rockwool Лайт Баттс (роквул), Isoroc Ізолайт (Ізорок), Knauf (Кнауф), Ursa (Урса)

Який утеплювач краще?

Утеплювач під сайдинг для фасаду стін: Isoroc Розміри плити: 1000 х 500 мм, товщина 50 мм (уп. 4 кв.м.), щільність 50 кг / куб.м., Упаковка 0, 2 куб., Рекомендуємо використовувати теплоізоляцію у вигляді плити в прямокутних упаковках. Утеплювач для стін потрібно купувати високої щільності не менше 50 (щільність), так як стіновий утеплювач повинен бути жорстким і не прокидатися з часом в пирозі фасаду.

Утеплювач для даху: Rockwool Лайт Баттс Розміри плити: 1000 х 600 мм, товщина 50 мм (уп. 6 кв.м.), 100 мм (уп. 3 кв.м.), щільність 37 кг / куб.м., Упаковка 0, 3 куб. Рекомендуємо використовувати теплоізоляцію у вигляді плити в прямокутних упаковках. Так само для підвищеної теплоізоляції Isoroc Ізолайт (Ізорок) 50 щільності. Легко монтується на мансарді і має високі параметри теплоізоляції.

Утеплювач для теплоізоляції підлоги: Рекомендуємо використовувати утеплювач в рулонах для простоти монтажу і укладання. Лідери Knauf (Кнауф), Ursa (Урса) щільність 12 кг / куб.м., Упаковка 1, 2 куб. Найдорожчі і доступні за ціною утеплювачі.

061109_279 uteplenie_sten_saydingom_3
Рассказать о статье