УТЕПЛИТИ СТЕЛЮ В БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як утеплити стелю в заміському будинкуПри настанні холодів будь-який утеплення житла буде доречно, що вже говорити про те, щоб зробити трохи затишніше заміський будинок.

Поділися новиною з другом:

Комфорт в заміському будинку залежить від використовуваних при будівництві будівельних матеріалів і проведених робіт по утепленню підлоги , стін, вікон. При цьому власники нерідко забувають про належної теплоізоляції стелі. Як утеплити цю частину заміського будинку?

утеплення стеліВажливість утеплення стелі

Заміський будинок - це не завжди дача, часом під цією назвою ховається і місце постійного проживання. У будь-якому з варіантів завдання власника такої нерухомості полягає в створенні теплої і затишної атмосфери, захисту свого будинку від низьких температур з настанням холодів. Для цього проводяться заходи по утепленню стелі, що дозволяють вирішити кілька проблем перебування в такому вигляді житла:

  • поліпшення мікроклімату (зниження ймовірності виникнення протягів і простудних захворювань у мешканців);
  • зменшення вартості комунальних послуг (через дах йде значна кількість тепла, а при належній теплоізоляції на обігрів приміщень піде меншу кількість енергоносія);
  • захист кроквяної системи.

Так що, при відсутності або безграмотному утепленні на покрівлі будуть наростати бурульки і полій, а в зоні горища розвиватися іржа і цвіль. Як утеплити стелю в заміському будинкуБез належного утеплення не обійтися.

Стеля заміського будинку утеплюють або з боку горища (застосовують при небажанні ламати гіпсокартонні конструкції), або з боку житлових приміщень, а в деяких випадках використовуються обидва варіанти. Незалежно від обраного способу, для теплоізоляції використовують такі матеріали:

  • пінопласт;
  • мінеральна вата;
  • пінополіетилен;
  • Піноплекс;
  • ековата;
  • керамзит та інші.

Найбільш затребуваними є перші два найменування (в деяких випадках їх використовую разом). Заздалегідь проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями, або знайомими, які займалися утепленням свого житла подібним чином. Недотримання технології теплоізоляції призводить до сумних наслідків - утворення конденсату, псування утеплювача, некомфортна температура повітря в житлових приміщеннях.

утеплення Готуємо будинок до осені

Рассказать о статье