УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ СТІН БУДИНКИ

Июнь 6, 2017

Утеплення стін будинку з фасадною штукатуркоюНа будівельному ринку пропонуються комплекти матеріалів (штукатурні системи) для утеплення та оздоблення мокрого фасаду. До складу такого комплекту плити утеплювача часто не входять і їх доводиться вибирати і купувати окремо.

Для кожного виду утеплювача призначені свої різні комплекти матеріалів.

Вибір утеплювача для фасадної штукатурки

Для утеплення мокрого фасаду з подальшою штукатуркою стін будинку найчастіше використовують полімерні або мінераловатні плити утеплювача.

Плити з мінеральної вати

Плити з мінеральної вати - утеплювач механічно досить міцний, не горить, паропроницаемий, плити важчі, ніж з пінополістиролу. Плити оброблені водовідштовхувальними складами, але все одно можуть вбирати якусь кількість води.

Краще використовувати спеціальні двошарові мінераловатні плити, у яких верхній шар більш щільний і жорсткий, а нижній м'який шар краще прилягає до нерівностей стіни.

Застосовують жорсткі мінераловатні плити з маркуванням, що вказує на їх призначення для мокрого фасаду, з об'ємною щільністю не менше 130 кг / м3.

Як вибрати товщину утеплювача зовнішніх стін будинку

Опір теплопередачі зовнішньої стіни збільшують до мінімально необхідного рівня, відповідного вимогам будівельних правил. Зробіть розрахунок товщини утеплювача стіни будинку.

Вартість палива для опалення будинку постійно зростає. Тому. буває вигідно збільшити одноразові витрати на утеплення будинку і вибрати більш товсту теплоізоляцію, ніж виходить за будівельними нормами. Щоб визначити економічно вигідну товщину теплоізоляції, виконують розрахунок терміну окупності теплозахисних заходів при будівництві будинку.

Розрахунки показують, що, чим суворіші клімат в місці будівництва, і чим дорожче використовується для опалення паливо, тим вигідніше збільшувати товщину теплоізоляції в порівнянні з мінімально необхідною.

Штукатурні системи - комплектація

Після вибору виду утеплювача вибираємо штукатурну систему, призначену для цього виду.

Кожен виробник штукатурних систем пропонує свій комплект матеріалів - клей, ґрунтовку, штукатурний склад, фасадну фарбу, кріпильні деталі. Склад матеріалів, що входять в штукатурну систему, виробники підбирають так, щоб забезпечити найкращу сполучуваність властивостей, міцність і довговічність утеплювального шару на стіні.

Рассказать о статье