ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ СТЕЛЮ

Июнь 6, 2017

Альтернативний варіант

У тому випадку, якщо ви вирішили повністю оновити інтер'єр свого житла - почати вам доведеться, швидше за все, з докорінної перебудови його стельового простору.

При розгляді можливих варіантів облаштування стелі з використанням сучасних видів оздоблювальних матеріалів в першу чергу слід звернути увагу на знайомі всім нам гіпсокартонні панелі. У даній статті ми розглянемо, як правильно зробити стелю з підсвічуванням своїми руками .

При вирішенні питання про форму стельового покриття вам слід виходити з можливості вибору з двох варіантів:
однорівневий стелю (для кімнат з невеликою площею);
багаторівнева конструкція, більш підходяща для приміщень з високою стелею і значною площею.
види підсвічування

При виборі способу підсвічування стелі вам слід враховувати те, що існує кілька варіантів її облаштування, представлених в наступному переліку:
застосування сучасних світлодіодних конструкцій;
використання точкових світильників;
неонова підсвітка;
«Дюралайт».

Світлодіодна підсвітка

Підсвічування стелі за допомогою сучасних світлодіодних елементів може бути оформлена або у вигляді стандартної світлодіодної стрічки, або у варіанті вбудованих (точкових) світильників.

Стрічкова світлодіодне підсвічування завжди виглядає досить привабливо, і буде виглядати цілком функціонально на стелях з гіпсокартону, виконаних у вигляді багаторівневої конструкції.

В обладнаних по її краях штучних нішах і поміщають, як правило, стрічковий освітлювач; при цьому основні складності облаштування такого стелі зв'язуються звичайно не з самої підсвічуванням, а з підготовкою гіпсокартонного підстави для неї.

Прийом світлодіодного підсвічування може бути реалізований, крім того, і в різних колірних варіантах, при цьому найбільш часто використовуються наступні режими:
одноколірний режим;
двоколірна підсвітка;
використання тонів різної насиченості (так званих «холодних» або «теплих» тонів).

У цьому випадку управління режимами світіння приладів проводиться або за допомогою спеціального світлового регулятора, або за допомогою вбудованого в конструкцію RGB контроллера.

Рассказать о статье