ЯК УТЕПЛИТИ ЦЕГЛЯНИЙ БУДИНОК ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

публікації

Публікацій: 45

Нерідкі ситуації, коли тільки що побудований будинок не пройшов випробування зимовою порою року, в ньому було холодно і не комфортно. Що робити? Бігти за обігрівачами і витрачати чималі суми на оплату електроенергії? Не поспішайте, тому що є й інші способи. Про них розповідає фахівець з малоповерхового житлового будівництва Олександр Кондратьєв.

Утеплювати, але з розумом!

Перше правило , яке треба пам'ятати всім, хто вирішив зайнятися утепленням свого заміського будинку, полягає в тому, що утеплювати треба виключно зовні, тому як від утеплення будинку зсередини більше шкоди, ніж користі.

Ось простий приклад. Будують цегляний будинок, а потім беруть і утеплюють його зсередини пінополіуретаном. Перше питання, яке виникає, навіщо будувати будинок з цегли, щоб потім жити, по суті, в пінополіуретані? До того ж, якщо будинок зсередини утеплений , то цегла в зимову пору року промерзне і відтавати потім буде до середини літа. Тоді вже треба будувати будинок з фанери, утепливши його пінополіуретаном - ефект той же вийде, а витрати в рази менше.

Тому якщо ви вирішили утеплити свій цегляний будинок, то робити це треба тільки зовні - до цегли холод не доходить і він тримає накопичене за літо тепло. Плюс палива набагато менше на обігрів житла доведеться витрачати.

Знімаємо вітрове навантаження

Друге правило . Що ще треба зробити, щоб взимку в будинку було тепліше? Треба постаратися зменшити вітрове навантаження. Як перепинити шлях вітрі безпосередньо до конструкції стіни? Існує кілька способів. Якщо з фінансами немає проблем, то можна придбати вентильовані фасади, рішення, хоч і не з дешевих, але зате ефективне, та й з часом окупиться. Якщо потрібно більш бюджетний варіант, то можна згадати старий, але перевірений спосіб - обшити стіни будинку тесом, потім вагонкою, можна ще зробити дешевше - оббити стіни руберойдом.

Щоб тепло не видувало з дерев'яного будинку, можна закрити тріщини і пази між колодами спеціальними мастиками. Для цегляних будинків або споруд з бетону використовується термофарба. Такий варіант, до речі сказати, економічніший, в порівнянні з вентильованими фасадами. Досвідчені будівельники радять термокраску "ІЗОЛЛАТ" єкатеринбурзького виробництва.

Рассказать о статье