ЧИ МОЖНА УТЕПЛЮВАТИ БУДИНОК ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Якщо вам хочеться зробити затишним старий дерев'яний будинок, його насамперед треба утеплити. Як утеплити будинок: зовні або зсередини - досить серйозне питання. Здебільшого зовнішнє утеплення краще - перш за все, воно не забирає обсяг від внутрішніх приміщень і не вимагає повного звільнення кімнат перед початком робіт. Але якщо з якої-небудь причини утеплювати будинок зовні неможливо, або просто хочеться залишити недоторканим його старовинний зовнішній вигляд, то доводиться робити утеплення дерев'яного будинку зсередини. Тим більше, при цьому можливо утеплити не тільки стіни, але і стелю, і підлогу, що додатково підвищить теплоізоляцію будинку.

плити Isoplaatутеплення стін

Для утеплення даху і стін можуть бути використані самі різні теплоізоляційні матеріали. Ми розглядаємо утеплюють плити з льону та деревоволокнисті плити ISOPLAAT (ІЗОПЛАТ) товщиною 12 або 25 мм. Ці плити в найпростішому випадку можуть встановлюватися безпосередньо на стіну будинку з кріпленням шурупами, але при бажанні отримати хороше утеплення потрібна додаткова теплоізоляція. Для цього на стіну набиваються бруски товщиною 50 мм, між ними укладаються плити утеплювача і робиться розводка електропроводки, після чого на бруски кріпляться плити Ізоплат. Як краще утеплити дерев'яний зрубГотові стіни з таких плит можна фарбувати, обклеювати шпалерами або обробляти вагонкою.

Утеплення стелі та підлоги

Для утеплення стель можна діяти точно так же, як і при утепленні стін, але скористатися для обшивки декоративними стельовими панелями ISOTEX (ІЗОТЕКС).

Для утеплення підлоги досить скористатися підпільної плитою Ізоплат 5-міліметрової товщини. У цій плити достатня міцність для витримування ламінованих плит, вона має пористу структуру і заглушає звук кроків. Укладаються ці плити на бетонні або на дерев'яні підстави. Розраховані вони на роботу в сухих приміщеннях, але якщо на них потрапить волога, це не призведе до втрати форми після висихання.

Будівництво фундаменту під лазнюТаким чином, утеплення дерев'яного будинку зсередини можна практично повністю здійснити за допомогою утеплювачів і плит Ізоплат. Знаючи площу утеплених поверхонь, розрахувати кількість необхідних плит нескладно. Шви при монтажі плит на якість не впливають, так що виробництво виходить цілком безвідходним. І вам не доведеться довго шукати матеріали - ви зможете все необхідне купити в одному місці і, озброївшись степлером зі скобами, утеплити будинок своїми руками.

Рассказать о статье