УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПІД САЙДИНГ

Июнь 6, 2017

Більшість власників приватних будинків вважають за краще обшивати свій будинок сайдингом. Такі переваги виправдані: матеріал недорогий, легкий, здатний приховати всі дефекти поверхні і надати будові естетичний вигляд. Багата колірна палітра і широкий вибір різних текстур сайдингу дозволяє додати будинку абсолютно будь-який зовнішній вигляд.

Зміст статті

Перед початком робіт

Перед обшивкою кам'яного або дерев'яного будинку сайдингом багато одночасно вирішують утеплити своє житло, так як сам по собі цей облицювальний матеріал енергозберігаючими властивостями не володіє. Це розумно і має логічні обгрунтування:

  • Зовнішнє утеплення більш ефективно і менш затратно, ніж внутрішнє.
  • Монтаж теплоізоляційного шару під сайдинг дозволить знизити тепловтрати і заощадити на обігріві будинку взимку.
  • Повітря всередині приміщення за відсутності протягів буде прогріватися більш рівномірно, створюючи комфортні умови проживання;
  • Для дерев'яних будинків негорючий утеплювач і металева обшивка - це додатковий захист від пожежі.
  • Зовнішня обшивка захищає стіни від дії опадів, вітру, ультрафіолету і перепадів температур.

Перед тим, як обшити стіни сайдингом, на зовнішню поверхню монтують обрешітку і теплоізоляційний «пиріг». Важливо дотримуватися технологію утеплення і вибирати тільки якісні і довговічні матеріали. При помилках в пристрої пароізоляції або вентиляції фасаду доведеться знову знімати сайдинг і переробляти всю роботу заново. Або жити з мокрими стінами, що, звичайно не варіант. За таким же сценарієм доведеться діяти, якщо теплоізоляційний матеріал прийде в непридатність (злежиться, відволожиться, з'їдять миші).

Чим утеплити будинок під сайдинг

На ринку будматеріалів присутній великий асортимент теплоізоляційних матеріалів, але не всі з них можна використовувати для утеплення під сайдинг. Часто разом з товаром продавці пропонують послуги з монтажу. Це допомагає господарям заощадити власні сили, час і нерви.

Так, компанія Екотермікс, яка відома своїми інноваційними розробками в області утеплення, проводить ізоляцію будинку пінополіуретаном і обшивку сайдингом. Звертаємо увагу, що ми працюємо саме з пінополіуретаном, а не з будь-яким іншим утеплювачем. Досвід використання цього матеріалу на практиці показав, що обшивка сайдингом поверх спіненого утеплювача - це ідеальний варіант зовнішньої обробки будинку.

сайдинг будинку Сайдинг і утеплення

Рассказать о статье