ЯК КРАЩЕ УТЕПЛИТИ ДАХ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

правильне кріплення

утеплення дахуУтеплення даху будинку - це дуже відповідальна ділянка роботи, яку необхідно виконати дуже якісно. Ви замислюєтеся, яким матеріалом краще утеплити дах мансарди - пінопластом або мінеральною ватою? Давайте розберемося в технології утеплення даху, а також з видами теплоізоляційних матеріалів.

Найчастіше горищне приміщення використовую в будь-яких потребах. Адже не доцільно втрачати корисну площу горища, тому її використовують в якості житлового (мансардного) поверху або робочого приміщення. Через не утеплені дах втрачається до 30% тепла, тому утеплювати дах просто необхідно.

утеплення дахуПідготовчі роботи по утепленню даху.

Перед тим, як проводити роботи з утеплення даху, потрібно провести аналіз даху. Переглянути цілісність конструкції, якщо необхідно, замінити зіпсовані частини конструкції даху. Варто звернути увагу на наявність грибка і обробити спеціальними антигрибковими складами. Виключити появу дрібних комах, які можуть зіпсувати несучу конструкцію даху, фарбувати крокви морилкою.

утеплення дахуЗверніть увагу на цілісність електропроводки, якщо необхідно, усуньте пошкоджені ділянки проводки. Провести виміри між кроквяними ногами і нарізати утеплювач. Розмір утеплювача повинен бути на 1 см. Більше відстані між кроквяними ногами. Це дозволить зробити більш якісне утеплення даху.

Види утеплювача при утепленні даху.

На будівельному ринку існує кілька видів утеплювача: жорсткий або напівтвердий, м'який і сипучий утеплювачі, які, в свою чергу, можуть бути органічними і неорганічними.

М'який утеплювач , зазвичай, випускається в рулонах довжиною від 6 м. До 15 м. Такий утеплювач виготовляють на основі скловати або мінеральної вати. Мінеральна вата більш зручна в роботі, так як не утворює пилу з частинками скла. Також випускаються рулони з пароізоляційною плівкою, що дозволяє заощадити на пристрої поробарьера.

Рассказать о статье

Расскажите о нас