ЯК УТЕПЛИТИ ДЕРЕВ'ЯНИЙ ДІМ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Утеплення дерев'яного будинкуКожна людина мріє про теплий будинок, щоб навіть у найлютіші морози в приміщенні було комфортно перебувати. Тому перше питання, яке постає перед власниками свого будинку - як можна утеплити стіни зовні самостійно. Особливо це стосується дерев'яних будівель. У цій статті ми наведемо інструкцію, згідно з якою виконується теплоізоляція стін каркасних і брусових будинків зовні. А для більш наочного прикладу можна переглянути відео.

види утеплювача

Існує величезна різноманітність теплоізоляційних матеріалів. Зупинимося на виборі утеплювача для дерев'яних будинків, які масово використовуються споживачами.

Утеплення дерев'яного будинку допоможе зберегти деревину від руйнування

чим утеплити дерев'яний будинокКам'яна вата в плитах. Такий матеріал неважко розкроїти навіть за допомогою звичайного ножа. Завдяки невеликій вазі плити легко транспортувати навіть на легковому авто, особливо якщо потрібно утеплити невелику площу. При монтажі кам'яну вату укладають в проміжок між стійками каркаса, а потім ізолюють пароізоляційним матеріалом зсередини і гідроізоляційним зовні.

Увага! При транспортуванні або монтажі ні в якому разі не стискайте і не трамбують мати.

Ековата. Це екологічно чистий матеріал для утеплення, в основі якого волокна целюлози. Випускається в упаковці, в злегка спресованому вигляді. Існує два способи утеплення даним матеріалом:

  • сухий. Для цього упаковку зі скловатою розкривають, розминають матеріал і утрамбовують в стіни. зовнішнє утеплення будинкуНедолік такого способу в тому, що з часом волокна можуть дати усадку, а це призведе до втрати тепла. Однак деякі виробники дають гарантію, що цей матеріал не осяде протягом 10-20 років.
  • вологий. Ековата розпорошується на стіни і схоплюється з каркасом будівлі, завдяки чому матеріал не осідає.

Утеплення дерев'яного будинку зовні

Пінопласт. Один із самих бюджетних видів утеплювача. Цей матеріал не вбирає вологу, тому не обов'язково обкладати його вологонепроникній мембраною. Однак при роботі з пінопластом потрібно проявити максимум акуратності, т.к він може кришиться і ламатися.

роботи з утеплення будинку утеплення мінеральною ватою

Рассказать о статье