ЯК УТЕПЛИТИ СТІНИ БУДИНКУ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Як утеплити стіни будинку

В умовах регулярного підвищення цін на комунальні послуги, зокрема, на опалення, постає питання, як знизити такі витрати без погіршення умов в будинку. Це можна зробити, якщо провести зовнішнє утеплення стін.

Навіщо потрібно утеплення стін будинку зовні?

Утеплення зовнішніх стін є найефективнішим варіантом для поліпшення мікроклімату в житлових приміщеннях в теплу і холодну пору року. У такому будинку не буде холодно взимку і спекотно влітку. Даним способом можна не тільки знизити витрати на опалення, але і зменшити негативний вплив навколишнього середовища. Більшість матеріалів, які використовуються для зведення огороджувальних конструкцій (цегла, бетон та інші) не можуть забезпечити цього.
В результаті, стіни промерзають в період значного зниження температури, в будинку стає холодно і сиро. В даному випадку підвищується ризик утворення цвілі. Також це загрожує передчасним руйнуванням огороджуючих конструкцій від впливу низької температури і високої вологи.

Як не допустити помилок при теплоізоляції стін?

Зовнішня теплоізоляція стін володіє великою кількістю переваг, особливо якщо порівнювати з внутрішнім утепленням. В останньому випадку спостерігаються такі негативні явища, які дуже складно усунути:

  • втрата тепла обмежується зсередини приміщення. В цей час огороджувальні конструкції піддаються впливу низької температури, внаслідок чого вони руйнуються;
  • між стіною і ізоляцією утворюється зона, в якій накопичується волога. Вона провокує утворення грибка, цвілі. Згодом, дане явище поширюється всередину приміщення, що зіпсує зовнішній вигляд будь-декоративного оздоблення;
  • скупчення вологи у внутрішньому шарі теплоізоляції провокує охолодження огороджувальних конструкцій. Це знижує ефективність всієї системи;
  • ізолюючий матеріал, який накопичив багато вологи за весь опалювальний період, не встигає висохнути за літо. Це знижує термін служби всіх конструкцій, що також відбивається на довговічності будівлі.
Рассказать о статье