ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ

Июнь 6, 2017

ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ СТІН

Утеплення зовнішньої стіни будинкуЕксплуатаційне підприємство «ЕП-2» здійснює зовнішнє утеплення стін в Нижньому Новгороді за вигідними цінами.

Ми пропонуємо нашим клієнтам як зовнішнє утеплення цегляних стін, так і утеплення стін дерев'яного будинку.

Переваги утеплення стін будинку зовні

Переваги та переваги утеплення стін будинку зовні цілком очевидні:

  • Зниження витрат на опалення за рахунок збереження тепла всередині приміщення
  • Захист стін від впливу вологи, вітру, протягів
  • Підвищення естетичних властивостей будівлі
  • Підвищення вартості будови з метою подальшого продажу і т. Д.

Як правильно вибрати щільність і марку плити пенополистирольной теплоізоляційної для приватного будинку або квартири?

Так само не менш важливо звернути увагу на щільність пінополістиролу. Зовнішнє утеплення цегляних стінКупуючи плиту з цього матеріалу, Вам необхідно визначитися для яких потреб буде використовуватися матеріал, якими властивостями і характеристиками він повинен володіти:

Пінополістирол ПСБ 15 (ПСБ-С 15) - володіє найнижчою щільністю, і використовується для утеплення некапітальних архітектурних будівель. При щільності 15 відбувається не міцне спікання гранул між собою, і вона в порівнянні з плитами більш високої щільності дуже ламка і пухка. Його застосування для зовнішнього утеплення не допустимо, тому що коливання вуличних температур від позитивних до негативних, призводить до того, що плита вбере в себе багато вологи, яка при замерзанні зруйнує її. Звідси випливає висновок: не варто економити на щільності і нехтувати призначенням плити.

Пінополістирол ПСБ 25 (ПСБ-С 25) - найпоширеніший при різних видах будівельних робіт. Володіє середньою щільністю і відповідно середньою ціною. З його допомогою утеплюють стіни, стелі, підлогу, ідеально підходить для внутрішнього утеплення приміщення, але тим не менш погано переносить перепади температур, а відповідно не підходить для зовнішнього утеплення стін.

Зовнішнє утеплення стін Нижній Новгород Утеплення стін будинку зовні

Рассказать о статье