​Вібратор для бетону, кредит под залог

Апрель 29, 2019
Каким материалом нужно

Вібратор для бетону - опис і принцип работиСтроітельние технології розвиваються зі стрімкою швидкістю. Пошук нових методів виготовлення і застосування бетону є однією з основних задач. Адже цей матеріал служить фундаментом для твору множинних будівельних творінь.

Вы можете взять кредит под залог автомобиля на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Головною відмінною рисою бетону є його стійкість до великим масам і довговічність використання.

Виготовлення цементно-водного розчину відбувається шляхом змішування всіх компонентів, але такий процес, незважаючи на свою простоту, на виході має високий показник наявності повітря в готовому матеріалі. Цей показник відповідає за міцність і щільність бетону.

Процес укладання готової рідини на великі поверхні проводиться в основному машинним способом. Склад виливають на необхідний простір з різного рівня висоти, тому показники щільності спочатку низькі, оскільки утворюються повітряні кишені, від яких необхідно позбавлятися, інакше такий фундамент не придатний для подальшого використання з великогабаритними будівлями. Бетон за своїм складом набагато важча за воду, тому при укладанні він осідає першим шаром, а на поверхню проступають залишки води, які залишилися після процесу перемішування.

Для уникнення подібних проблем, заливши бетону відбувається в два одночасних етапи: укладання і ущільнення.

На даний момент метод впливу вібрації є найкращим рішення цієї проблеми. Вібрація виводить всю зайву воду на поверхню і накопичився повітря, тим самим дозволяючи бетону рівномірно вирівнятися на займаній площі в однорідному стані. За рахунок цього підвищується зчеплення бетону, і процес подальшого зміцнення спрощується. Так само цей варіант дозволяє зробити бетон більш стійким до механічних пошкоджень різного типу.

Для робіт таким способом використовуються апарати електромеханічного типу, так звані вібратори.

Складається вібратор для бетону з декількох головних деталей: електромотора, передавального механізму і генератора вібраційних коливань.

Ці пристрої можуть давати різну частоту коливань. Принцип роботи дуже простий: механізм передачі обертає генератор, через електромотор. Генератор, в свою чергу, і подає необхідні коливання на розчин.

Існує три види вібраційних пристроїв:

Занурювані - для ущільнення передавальна частина генератора вкладається всередину маси готового розчину, покладеного в дерев'яну основу.

Вібраційні преси на сталевій плиті - використовуються для проектування підлог і перекриттів.

Зовнішні вібраційні преси - закріплюються вертикально на опалубці колон і стін.

Принцип роботи

Для будови приватних житлових будинків і малоповерхових установ зазвичай використовують монолітне бетонування. У цьому випадку використовують ручні глибинні вібратори, робочу частину яких занурюють в розчин бетону, залитого в форми.

Такий механізм складається з електричного мотора, гнучкого передавального валу і наконечника коливань вібрації.

Для функціонування такого агрегату необхідний двигун потужністю не менше 1 кВт, і наявність або однофазного, або трифазного харчування. Мінімальна довжина вала становить 1 метр, а максимальна - 7.

Так як частини вібратора занурюються в розчин містить воду, вони спочатку мають прогумовану оболонку на місцях кріплення мотора і робочої частини.

Наконечник може бути двох видів: циліндричним і конусоподібним.

Наконечник першого типу зазвичай називають «булавою». Його використовують при середній густоті бетонного розчину.

Конусну робочу частину називають «багнетом», він призначений для високої густини використовуваного матеріалу.

Комплект складається з:

змінних вібраційних насадок;

різних за розміром робочих частин булави;

1-2 багнетів.

Для досягнення бажаного ефекту частота роботи вібратора повинна бути в діапазоні від 15 до 20 тисяч обертів за хвилину.

При необхідності виконання робіт однією людиною, варто враховувати вагу мотора і довжину вала, яка повинна бути не більше 1,5 метра. При інших параметрах, роботи варто виконувати мінімум двом робітникам.

Рассказать о статье