Переваги натяжних стель

Ноябрь 30, 2018
Загородный дом ремонт своими

Починаючи ремонт будинку або квартири, перше на що звертаємо увагу, - стеля. Адже його непоказний вигляд може зіпсувати навіть вишуканий інтер'єр приміщення.

Рідко можна зустріти абсолютно рівне покриття, особливо в квартирах, тому потрібно виконувати вирівнювання всіх, навіть мінімальних, нерівностей. Однак ці роботи займають досить багато часу і коштів. Тому найбільш затребуваними сьогодні стають натяжні стелі вартість яких доступна більшості замовників.

Срочная доставка цветов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім екологічності та красивого виду, натяжні конструкції мають ще ряд переваг:

отримання ідеально рівній поверхні за короткий проміжок часу;

простота догляду за стелею, легкість видалення пилу і бруду;

при правильному догляді виключено накопичення бактерій і утворенню цвілі;

служить надійним бар'єром, утримуючи на собі воду, при аварійних затопленнях від сусідів зверху;

можливість монтажу стель в різних рівнях і використання межпотолочного простору для прокладки різних комунікацій;

легкість демонтажу і тривалий термін служби.

Але найголовніше гідність, яким володіють натяжні стелі, - можливість створити неповторний дизайн в самому звичайному приміщенні з мінімальними витратами. Вони виготовляються в широкій колірній гамі. Можуть мати як матову, так і глянсову поверхню (коефіцієнт відображення до 90 відсотків).

Для виготовлення цих матеріалів застосовуються полімерні тканини або ПВХ плівки, які відповідають всім вимогам як вітчизняних, так і європейських санітарно-гігієнічних норм.

Завдяки численним перевагам такої спосіб облаштування стель сьогодні обирає більшість людей, які хочуть виконати ремонт якісно, з дотриманням вимог до дизайну приміщення і в той же час недорого.

Рассказать о статье