​Як правильно вибрати ламінат?

Август 23, 2019
Утеплить крышу своими руками с

При ремонті у Вас виник нелегке питання - яке підлогове покриття вибрати? Одним з найпопулярніших покриттів останнім часом став ламінат. Він простий в установці, для нього не потрібно спеціально готувати підлогу, не потрібно скріплювати ламінат з чорновою підлогою, досить з'єднати деталі між собою. І при переїзді його можна буде навіть розібрати.

Широкое разнообразие ламината представлено на сайте по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Немає необхідності шліфувати підлогу або покривати лаком. Догляд за ним гранично простий. Його досить просто пилососити. До речі, підлоги з ламінату захищені від пилу за своєю природою, так що Вам не доведеться робити це часто. Ще одне безперечне достоїнство такого покриття - міцність. Такому підлозі не страшний біг на підборах, пересунути диван або впав недопалок.

Отже, Ви остаточно визначилися, що стать будете покривати саме ламінатом.

Але як його правильно вибрати?

Перш за все, ламінат необхідно вибирати виходячи з того, в якому приміщенні Ви плануєте застелити їм підлогу. Чим активніше буде навантажено підлогове покриття, тим міцнішим потрібно його вибирати. Поділ по міцності відбувається за класами. Чим вище клас, тим більш стійкий ламінат до стирання.

Виділяють два основних види ламінату: комерційний і побутовий.

Комерційний ламінат застосовують в офісних і торгових приміщеннях. Для офісних приміщень, де мається на увазі підвищене навантаження, рекомендується 33 клас ламінованих покриттів (клас стирання АС5), для комерційних приміщень із середнім навантаженням підійдуть ламіновані підлоги 32 класу (АС-4).

Побутовий ламінат - це ламінат, призначений спеціально для житлових приміщень і для комерційних приміщень з низьким навантаженням. Це ламіноване покриття 31 класу (АС3).

Отже, для комерційних приміщень ми рекомендуємо використовувати ламіноване покриття 32 і 33 класи, для житлових приміщень - 31 і 32 класу. При дотриманні рекомендацій по догляду за ламінатом, така підлога прослужить у вас від 6 до 10 років, а при дбайливого ставлення і до 15 років.

Ще одним важливим критерієм є вологостійкість ламінату. Стики і з'єднання дуже чутливі до води і при попаданні туди вологи ламінат намокає, деформується і приходить в непридатність. На цей випадок фірми виробники випускають водостійкий ламінат. Це досягається просоченням місць з'єднання водовідштовхувальними складами, використанням пластикової основи. Також рішенням по підвищенню водостійкості є склеювання стиків планок спеціальним водовідштовхувальним клеєм.

Якщо Ви хочете, щоб ламінат при ході не стукав об бетонну основу, то Вам необхідно придбати покриття з поліетиленової підкладкою. Вона зробить ламінат практично безшумним і додасть додаткову теплоізоляцію.

Ще одна відмінність ламінату - це спосіб кріплення панелей між собою (замкове з'єднання). Ламінат може бути клейовий, і бесклеевой. Якщо порівнювати ці два з'єднання між собою, то безперечно беськлєєвой ламінат є більш сучасним, якісним і надійним. Планки просто замикаються між собою завдяки замкового з'єднання. Переваги беськлєєвой збірки очевидні - економія часу при укладанні, не вимагає професійних інструментів і навиків, можливість демонтажу і повторного укладання в іншому місці, і найважливіша перевага - ідеальні стики (без слідів клею).

Рассказать о статье