ЧИМ УТЕПЛИТИ СТЕЛЮ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Чим утеплити стелю в

В цій статті:

Спочатку розберемося для чого це потрібно. Зрозуміло, для чого утеплювати підлогу - щоб ноги не мерзли. А стеля? Навіщо витрачати зайві гроші?

Виявилося, що в плані утеплення, стелю навіть важливіша за стать. Тепле повітря, підкоряючись законам фізики (термодинаміки, гравітації, чого завгодно), наполегливо піднімається вгору приміщення.

Врешті-решт він впирається в стелю. Не зустрівши там гідного опору (у вигляді утеплювача), він не замислюючись покине наше приміщення, пропустивши на своє місце свого більш важкого «побратима» - повітря холодне. Підсумком такої «братньої» зустрічі буде конденсат вологи.

До речі,
Встановлено, що при висоті приміщення в 6 м перепад температури повітря у поверхні підлоги і стелі може становити 15 ° С

У зв'язку з вищевикладеним, в нашій місцевості прийнято утеплювати стелі при будівництві житлових будинків.

Як правильно утеплити стелю в дерев'яному будинку .

Зазвичай в дерев'яних будинках верхні перекриття роблять теж з дерева. Називають це справа - перекриття по дерев'яних балках .

Балки встановлюють між стін будинку з кроком 600 мм (по осях). При цьому ширина зазору між балками виходить 500 мм. (Хто не розуміє чому, просто повірте моєму досвіду).

У цей зазор між балками і укладають утеплювач. Стандартна ширина утеплювача - 600 мм, тому при укладанні він залишається в затиснутому стані. І це добре, тому що при такій системі не з'явиться щілин (згодом) між балкою і утеплювачем.

Рассказать о статье