УТЕПЛЕНА ПІДЛОГА

Июнь 6, 2017

Як зробити утеплений підлогу: інструкціяПідлоги У квартирі або у власному будинку на першому поверсі вимагають утеплення, так як в холодну пору року через них ідуть значні втрати тепла - до 20%. Щоб зробити утеплений підлогу, найлегше настелити на існуючий підлогу ковролін або утеплений лінолеум. Але цього може бути недостатньо в приватному будинку, якщо підлоги старі і сиреют. У будинку, що будується варто подбати про утеплення підлоги заздалегідь.

Інструкція

1. Підготуйте "чорновий" підлогу. Для цього зніміть стару дерев'яну підлогу і на очищену стяжку по плитах перекриття укладіть гідроізоляцію, щоб вогкість з підвалу не проникала в будинок. Скріплюйте плівку звичайним канцелярським скотчем в місцях стиків, які робіть внахлест. За "чорновий" підлогу можна прийняти існуючий, але в цьому випадку зменшиться висота приміщення. Встановіть лаги під статеву дошку, висота якої повинна бути більше товщини утеплювача.

2. Покладіть на гідроізоляцію утеплювач, якщо він плитковий, підганяйте його розміри впритул до лагам, користуючись звичайним ножем. Всі дерев'яні елементи підлоги (бруски, лаги і статева дошка з тильного боку) повинні бути оброблені антисептиком для захисту від жучків і грибка. Екологічним сучасним утеплювачем є ековата, якої заповнюється весь простір між лагами без зазорів і щілин за допомогою видувний машини.

3. Поверх утеплювача укладіть пароізоляцію - фольгоізолон. При укладанні його фольгою наверх він відбиває інфрачервоні промені і таким чином утримує тепло в приміщенні, тобто виходить додаткове енергозбереження. При використанні ековати в якості утеплювача в пароізоляції немає потреби.

4. На пароізоляцію укладіть "чистий" підлогу з зазором між дошкою і утеплювачем мінімум 1-2 см. У місцях стиків підлоги зі стіною пароізоляцію заводите на стіну, після монтажу підлоги закрийте її плінтусом. Новий утеплена підлога готовий, можете ходити по ньому босоніж навіть взимку.

Зверніть увагу !

Чистове покриття підлоги можна робити з будь-яких матеріалів: ламінату, паркету, лінолеуму. Оптимальна товщина утеплювача в середній смузі Росії становить 70-150 мм.

Корисна порада

Відстань між лагами робіть по ширині утеплювача - 50-60 см при використанні плит мінеральної вати або пінополістиролу. Пінопласт як утеплювач не використовуйте - його їдять миші. При наявності підвалу пол на першому поверсі можете утеплити з боку підвалу, наклеївши і зміцнивши утеплювач на плитах перекриття під квартирою.

Рассказать о статье