КЕРАМЗИТ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Якою б сучасною і потужною була система опалення, без якісної надійної теплоізоляції її ефективність зводиться до мінімуму через велику тепловтрати. Керамзит і мінеральна вата найбільш часто використовуються для утеплення стін , даху, підлоги або перекриття житлових будівель. Не можна категорично стверджувати, який з матеріалів краще. Обидва утеплювача мають свої позитивні і негативні сторони. Їх теплосберегающая функція залежить не тільки від фізико-технічних показників, але і від дотримання правил монтажу теплоізоляції.

Загальні вимоги до утеплювачів

foto-keramzita-raznyh-fraktsiyПри будівництві будівель в обов'язковому порядку проводиться теплоізоляція стін, перекриттів і підлоги із застосуванням утеплювачів зі спеціальних будматеріалів - пінополістирол, пінопласт, керамзит, мінеральна вата. Вони відрізняються низькою теплопровідністю, легким вагою і невисокою ціною. Матеріали теплоізолюючі також володіють шумо-захисною дією. Вони повинні відповідати обов'язковим вимогам: екологічна безпека і вогнестійкість.

Що являє собою керамзит

Керамзит - сипучий, пористий, досить легкий будівельний матеріал. Переважне відміну керамзиту від інших схожих будматеріалів - використання в якості основи спеціальних порід глини з ЗМІСТ близько 30% кварцу.

00018_0Керамзит отримують шляхом випалу легкоплавких порід глини, здатних швидко спучуватися при нагріванні до 1050-1300С протягом 30-40 хвилин. В результаті теплового удару утворюються округлі гранули з оплавленою поверхнею.

Можна сказати, що керамзит з'явився завдяки бракованих глиняній цеглі, при пережоге якого спучуються осадові породи глини. Виділення газу і перехід глинистої породи в піропластичний стан при термічній обробці і взято за основу виробництва керамзиту. Найчастіше керамзит застосовують для заполнненія бетонних конструкцій і теплоізоляції фундаменту, перекриття, покрівлі.

Які бувають види керамзиту

Залежно від величини і форми гранул розрізняють:

  1. Керамзитовий гравій. Гранули довгастої форми.
  2. Керамзитовий щебінь. Гранули в формі кубиків з гострими кутами.
  3. Керамзитовий пісок. Дрібні гранули, розміром менше 5 мм.

0_6ef69_24271e09_XL 0_6e915_36c13fdd_XL styazhka_na_keromzit utepl2

Рассказать о статье