УТЕПЛЕННЯ БЕТОННИХ ПІДЛОГ

Июнь 6, 2017

Як утеплити підлогу пінопластом

Якщо бетонну підлогу ні утеплений, то ви це неодмінно будете відчувати. Особливо це добре відчувається в заміських будинках. Тому краще передбачити теплоізоляцію ще на етапі проектування будинку, щоб потім її своєчасно провести.

Теплоізоляція по лагам, або бетонній основі

Даний спосіб передбачає установку фальшпідлоги. Спочатку на чорнову підлогу кладуть гідроізоляційні матеріали, поверх яких встановлюють лаги. Теплоізоляція прокладається в їх проміжному просторі. Як верхній теплоізоляційного шару використовується фанера або ДСП.

На цьому етапі фальшпол вважається готовим, і можна класти покриття для підлоги. Фальшпідлога істотно піднімає рівень підлоги, тому цей варіант підійде тільки для тих приміщень, де високі стелі.

Застосування екструдованого пенополіестерола

Майстри кладуть на нього або під нього гідроізоляційну мембрану. Поверх неї заливається стяжка підлоги з піску та цементу, з якої для більшої міцності конструкції використовується металева сітка. Після цього можна покласти підлогове покриття. При такому способі утеплення теплоізоляційний матеріал потрібно вибирати стійкий до деформацій, він не повинен злежуватися.

Тепла підлога

Утеплюється бетонну основу і системою водний тепла підлога. Поверх прокладених труб, по яких курсує теплоносій, заливають бетонну стяжку. Після її висихання можна класти покриття для підлоги.

ДСП

Плити ДСП також можуть використовуватися в якості теплоізоляційного матеріалу . Поверхня чорнової підлоги ретельно готують, після чого на неї кладуть ізоляційний шар і плити ДСП в 2 ряди. Стики між ними потрібно акуратно зашпатлевать, після чого можна вже займатися покриттям підлоги.

Пробкова підлога як теплоізоляція

Пробкова підлога володіє відмінними якостями по теплоізоляції і не вимагає укладання додаткової підлогового покриття.

рулонні матеріали

Непогану теплоізоляцію бетонної підлоги може забезпечувати ізолон. Його застосування не вимагає спеціальної підготовки чорнової підлоги. Кладеться він прямо на основу, приклеюється за допомогою скотча. Поверх изолона легко укладати підлогове покриття.

Ковролін і лінолеум, тильна сторона яких має теплоізоляційним шаром, доступні й легкі в монтажі. Їх можна класти прямо на бетон. Закріплюються вони за допомогою плінтусів.

Рассказать о статье