УТЕПЛЮВАЧ ФАСАДА БУДИНКА

Июнь 6, 2017

Правильно обрана і бездоганно змонтована фасадна теплоізоляція паралельно виконує кілька завдань.

Перш за все, фасадна облицювання більш, ніж наполовину підвищує теплозбереження несучих конструкцій, а також переводить точку роси в обсяг утеплювача, чим створює для стін більш комфортні умови експлуатації. Має місце значне продовження міжремонтного ресурсу ізольованих конструкцій.

При самостійному виборі фасадної теплоізоляції фахівці рекомендують враховувати ефективність коефіцієнта теплопровідності і шумопоглинання, паропроникність матеріалу, вартість і стабільність його робочих характеристик.

Технічний пінопласт і екструдований пінополістирол

  • Ці матеріали - не найвдаліші варіанти для фасадної теплоізоляції, оскільки вони характеризуються практично нульовий паропроникністю, а також небезпечні в пожежному відношенні. Доступна вартість пінопласту не компенсує його 12-15-річного терміну служби.
  • При відсутності інших варіантів пенополистирольная облицювання може експлуатуватися при наявності щілинного вентиляційного зазору і термостійкої захисно-декоративного оздоблення.
  • Утеплені волого і морозостійким пінополістиролом вентильовані фасади користуються попитом в регіонах з сирим і холодним кліматом.
  • Для облаштування зовнішньої або внутрішньої стіновий теплоізоляції рекомендований фірмовий пінополістирол підвищеної щільності типу Пеноплекс, в провадженні якого використана екструзія. Ціна утеплювача впритул наближається до вартості мінеральної вати, робочі властивості якої істотно вище.

Замовляйте в нашій компанії прямо зараз якісну теплоізоляцію Вашої оселі!

Переваги та недоліки целюлозної ековати

Кілька різновидів целюлозної напиляемой теплоізоляції відомі в середовищі забудовників під загальною назвою Ековата. Не заперечуючи низьку теплопровідність матеріалу і відповідності пожежним та екологічним стандартам, фахівці вказують на такий істотний недолік, як експлуатаційна усадка.

Відзначається нестача спеціального обладнання для нанесення целюлозного покриття, яке є тільки в арсеналі спеціалізованих будівельних і ремонтних компаній.

Рассказать о статье