УТЕПЛЕННЯ ПАНЕЛЬНОГО БУДИНКИ

Июнь 6, 2017

Утеплення панельного будинку

Справа в тому, що під час дощу на покрівлі еркера збирається велика кількість води і вона тече по швах, постійно просочується в квартири, особливо в областях, де відбувається перетин вертикального шва з горизонтальним. Метод поверхневої герметизації часто використовують компанії з управління будинку, де головне зробити вигляд виконаних робіт, а не зробити роботу на совість.

герметизація шва мжежду панеляміс заповненням його піною непоганий варіант, хоча й не дуже міцний. Дана технологія передбачає свердління шва для створення отворів, через які буде заповнюватися порожнеча між панелями монтажною піною. Даний метод зазвичай використовується, коли відстань між плитами мінімально або міжпанельні шви міцно закриті цементно-бетонним розчином.

У той же час порожнеча в таких швах присутній і через них в приміщення проходить вогкість і холод. До того ж при осіданні будівлі завжди відбувається зміщення плит і утворення порожнин, які з часом можуть розширитися, перш за все це стосується швів, так як це найслабше місце.

Укласти вілатерм з зовнішньої сторони неможливо, тому порожнечі заповнюються піною, з зовнішньої сторони шов покривається мастикою. При грамотному підході і дотриманні всіх технологій це досить надійний метод, особливо якщо на піну немає кліматичного впливу.

Особливості герметизації міжпанельних швів

Сьогодні, перш ніж приступити до ремонту в квартири в новобудові, власникам доводиться чекати кілька років, щоб будинок дав осадку. В результаті осідання будинку, між плитами утворюються порожнечі і тріщини, які обов'язково потрібно закрити. Будинки, які будувалися в холодний період мають ряд своїх недоліків. Панелі часто не завжди встигали ретельно просохнути і досягали кондиції вже в процесі будівництва. В результаті через перепади температури і підвищеної вологості усередині плити її цілісність порушувалася, так як в морози вода всередині бетону замерзала і руйнувала плиту.

Герметизація стиків між панелями повинна проводитися ще на етапі будівництва. Роботи повинні проводитися з еластичного матеріалу, який володіє хорошою стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища, адже практика вже довела, що структура твердих матеріалів швидко руйнується через постійне (нехай мікроскопічного) руху панельних плит.

Герметизація швів на професійному рівні

Для забезпечення тепло- і гідроізоляції потрібно, щоб всі стики і порожнини між плитами були заповнені і загерметизовані. Тільки правильно закладені шви забезпечують комфортабельні і безпечні для здоров'я умови для проживання. Як показала практика найефективніший метод утеплення на сьогоднішній день - це «теплий шов».

Рассказать о статье