УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Утеплення будинку зсередини фото

10 дорогих помилок при утепленні фасаду приватного будинку

Що потрібно знати про утеплення фасаду приватного будинку, перш ніж братися за роботу, щоб не довелося все переробляти через рік? Поради, народжені з досвідом

Геніальне просто. Взяти хоч звичайний термос - незамінна в господарстві річ, зберігає тепло всякої залитої в неї рідини, не звертаючи уваги на температуру навколишнього середовища. Все завдяки ідеальній теплоізоляції. Ця технологія знаходить безліч застосувань. У тому числі вона використовується і для утеплення житлового будинку. Вигоди від такого ходу очевидні: легко підтримувати температуру в приміщенні, набагато менше доводиться витрачати на опалення (цілком досяжний результат в 50% скорочення тепловтрат, і навіть більше), подовжується термін експлуатації приватного будинку в цілому.

Інша справа, що грамотно утеплити будинок - це вам не термос в магазині купити, тут є широке поле для помилок, які можуть знецінити всю виконану роботу. Але ми з радістю допоможемо вам таких помилок уникнути.

Помилка № 1. Все одно, скільки покласти утеплювача.
Перша не тільки по порядку, але і за значимістю. Багато недосвідчені в будівельній справі споживачі помилково вважають, що якщо вони купили утеплювач, і наклеїли його на стіну, то він тепер просто зобов'язаний «працювати» і захищати споруду від холоду. Насправді, щоб отримати результат, потрібно не просто покласти утеплювач, а покласти ДОСИТЬ утеплювача!

Ясна річ, вам не хотілося б витрачати надто багато грошей на дорогі матеріали, тому ви повинні точно знати, утеплювач якої товщини вам необхідний. Одному фасаду може вистачити і 5 см утеплювача (наприклад, стіни з газобетону товщиною 30см), а іншому не вистачить і 10 см (наприклад, стіна в «півцеглини»). В першу чергу все залежить від матеріалу і товщини стіни. У більшості випадків для нашого регіону прийнятною товщиною утеплювача (пінопласту або мінеральної вати) є 10 см.

Помилка № 2. Утеплення будинку зсередини.
Рідкісні випадки, коли утеплення будинку зсередини залишається єдиною опцією. Але в абсолютній більшості варіантів власнику приватного будинку варто віддати перевагу зовнішньому утепленню.

Рассказать о статье