УТЕПЛЕННЯ ФАСАДА ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКИ

Июнь 6, 2017

Сьогодні теплоізоляцію фасадів виконують великі забудовники і приватні особи. Такий підхід пов'язаний з тим, що конструктивно тонкі несучі стіни можуть зводитися, але вони не відповідають необхідним показниками теплозбереження. Вирішити цю проблему можна за допомогою утеплення спеціальними панелями.

Застосування теплоізоляційних плит для обробки дерев'яного будинку відрізняється рядом переваг:

  • плити стійкі до температурних коливань, не вбирають вологу, а значить, стійкі до змінних циклів замерзання і відтавання;
  • утеплення фасаду панелями допоможе забезпечити високу тепло- і гідроізоляцію;
  • матеріал не потрібно додатково обробляти перед укладанням. Він укомплектований зручним механізмом для фіксації до різних поверхонь і може нарізатися під потрібний розмір;
  • відсутні обмеження по обробці поверхонь фінішними складами і покриттями;
  • після утеплення стіни надійно захищені і повністю готові до подальших опоряджувальних робіт;
  • плити відрізняються малою вагою, тому не надають додаткового навантаження на несучі конструкції.

Крім зазначених переваг, утеплення фасаду дерев'яного будинку за допомогою матеріалу допоможе попередити розтріскування лицьової обробки, появі цвілі і грибків. На панелі можна укладати плитку, камінь, цегла, виконувати штукатурні роботи.

утеплення будинку панелямиУтеплення будівель з дерева

Хоча деревина відрізняється безліччю достоїнств, її складно поєднувати з різними видами будматеріалів, тому часто при обробці фасаду дерев'яного будинку виникають проблеми. Панелі універсальні у використанні. За допомогою плит можна ефективно утримувати тепло всередині приміщення, а також захищати дерево від проникнення вологи, що продовжує термін служби будови.

Така система утеплення фасадів відрізняється довговічним збереженням цілісності теплоізоляційного шару. Плити стійкі до температурних коливань (сезонних і добових). Матеріал доцільно використовувати, тому що він має нульовий коефіцієнт вологовбирання, що важливо в кліматичних поясах з частим випаданням опадів.

Утеплення фасаду дерев'яного будинку Кашоване екструдованим пінополістиролом відрізняється прийнятною вартістю монтажних робіт і матеріалів. Замовник отримує гарантовано надійне і довговічне покриття.

утеплення дерев'яного будинку теплоізоляція будинку

Рассказать о статье