УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ЗОВНІ МІНВАТА

Июнь 6, 2017

Утеплення фасаду дачі своїми

Наявність повітряних раковин в тілі зраджує матеріалу досить високі теплозберігаючі властивості. Однак присутність в пористих каменях сполучного, цементу, призводить до того, що утеплення газобетону пінопластом, пінополістиролом, мінватою та іншими матеріалами стає вкрай необхідним.

Адже російський клімат навіть у південних областях, в холодний період, далекий від зимової погоди в жарких країнах. Тому зробивши утеплення будинку з газобетону зовні мінватою, наприклад, власники зможуть скоротити витрати на опалення до 30%.

Отже, домовимося - утеплювати газобетонний будинок необхідно. Інша справа, чим утеплити газобетон? Які матеріали ефективніше, і скільки вони коштують? Ці, та багато інших питань, пов'язані з теплозбереженням родового гнізда, цікавлять власників такої нерухомості. Тому пропонуємо коротко розглянути кожен окремий утеплювач. Отже, найбільш часто утеплення будинку з газобетону під сайдинг, дерев'яну вигонку або клінкерна цегла виробляють наступними матеріалами:

  • пінопластом;
  • пінополістиролом;
  • мінеральною ватою.

Кожен з цих утеплювачів має свої плюси і мінуси - на жаль, в світі не існує ідеальних речей. Інша справа, що саме в цих матеріалах гідності багато в чому перевищують недоліки. Та й ціна у них цілком бюджетна. По крайней мере, представники середнього класу завжди можуть утеплити свій газобетонний блок одним з них.

Пінопласт

Розглянемо тезисно спочатку плюси даного матеріалу:

Недоліки пінопласту такі:

  • горючий, але що більш страшно - при горінні виділяє їдкі речовини;
  • крихкий, що не зовсім зручно при роботі з ним.

пінополістирол

Якщо ви сумніваєтеся, чи можна утеплювати будинок з газобетону пінополістиролом, поспішаємо розвіяти сумніви - серед дешевих матеріалів він найбільш популярний. Його плюси полягають у наступному:

Недоліки наступні:

Мінеральна вата

Рассказать о статье