УТЕПЛЕННЯ ПЕРЕКРИТТЯ

Июнь 6, 2017

перш

Sx_pol_po_lagam.jpgУтеплення міжповерхових перекриттів приватного будинку відноситься до утеплення каркасних конструкцій, оскільки основне навантаження сприймають дерев'яні балки, які і є основними елементами каркаса. Як утеплювач таких конструкцій використовують плити з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК або ЛАЙТ БАТТС.

Слід зазначити, що безпосередньо захист від теплових втрат міжповерхове перекриття буде виконувати, тільки якщо верхній поверх не буде опалюватися - призначений для літнього проживання. Між двома житловими опалювальними поверхами ефекту переносу тепла не буде спостерігатися при рівності параметрів мікроклімату і плити утеплювача з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК або ЛАЙТ БАТТС виконуватимуть виключно функцію звукопоглинального матеріалу, який перешкоджає поширенню повітряного шуму між поверхами.

Установку плівкових пароізоляційних матеріалів при теплової ізоляції міжповерхового перекриття між опалювальним і неопалюваним поверхом слід передбачати з боку утеплювача, зверненої до теплого приміщення.

Рассказать о статье