УТЕПЛЕННЯ І ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТА

Июнь 6, 2017

гідроізоляція і утеплення

Утеплення фундаменту плитами Піноплекс

Загальна інформація

Що важливо при утепленні фундаменту? Теплоізоляційні властивості, міцність, біостійкість і нульове водопоглинання. Коли на плиту летить каміння зворотної засипки, коли грунтові води підходять до самої поверхні, а взимку стовпчик градусника застигає в районі 30 градусів морозу - потрібні справжні матеріали, здатні витримати екстремальні випробування. Такий утеплювач є - це Пеноплекс Фундамент®.
Утеплення фундаменту дозволяє вирішити основні проблеми, що виникають при будівництві підвальних приміщень і зведенні фундаментів будівель. Пеноплекс® створює високоефективну теплоізоляцію фундаментів і підвалів, запобігаючи морозне здимання і поява теплопровідних «містків».
Теплоізоляція для фундаменту Пеноплекс надійно захищає гідроізоляційний шар і забезпечують дренаж грунтових вод, знижуючи їх тиск на підземні конструкції будівлі або цоколь.
Утеплення традиційного фундаментуЗастосування утеплювача Пеноплекс при будівництві малозаглибленого фундаменту на пучинистих грунтах дозволяє істотно скоротити трудомісткість і вартість робіт, дозволяючи при цьому уникнути здимання грунтів і створити комфортні умови в підвальних (цокольних) частинах будівлі.

  • Висока стійкість до механічних впливів плит Пеноплекс®, дозволяє забезпечити надійний захист гідроізоляційного покриття.
  • Плити Пеноплекс® не вбирають вологу і не вимагають додаткової гідроізоляції для захисту від грунтових вод.
  • Теплоізоляція Пеноплекс® забезпечить стабільність теплотехнічних характеристик, навіть при екстремальних умовах в водонасиченому грунті.
  • Теплоізоляція Пеноплекс® не схильна до биоразложению, а це значить, що ніякої небезпеки при контакті з водою і грунтом не виникає. Теплоізоляційний шар з плит Піноплекс Фундамент® забезпечить довговічність всієї конструкції фундаменту або підвального приміщення.

Як утеплити фундамент

Виберіть необхідний тип утеплюється фундаменту і перейдіть за посиланням, щоб побачити інструкцію і схеми по утепленню.

При утепленні традиційного фундаменту плити ПЕНОПЛЕКС Фундамент® монтуються на шар гідроізоляції і потім підсипаються. Механічне кріплення плит не потрібно. Як правило, плити встановлюються вертикально внахлест по периметру будівлі, починаючи з нижнього ряду.

Верхні плити повинні виступати над рівнем підсипаної грунту на висоту 400-500 мм для запобігання підйому грунтових вод до стін першого поверху. Засипка дренажних труб проводиться піщано-гравійних складом на висоту 1000-1200 мм. Детальніше

Рассказать о статье