УТЕПЛИТИ БУДИНОК ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Схема правильного утеплення фундаменту зовніПри експлуатації будь-якої будівлі до 1/5 тепловтрат припадає на його основа - фундамент. При цьому власники приватних будинків часто нехтують утепленням фундаменту, особливо, якщо підвал в будинку не використовується. І даремно - якісне утеплення фундаменту зовні допомагає знизити втрати тепла, зменшити вологість у підвальному приміщенні, продовжити термін служби фундаменту і стін.

Чому фундамент потрібно утеплювати зовні?

Багато хто вважає, що простіше утеплити цоколь зсередини, і при цьому здійснюють грубу помилку. Утеплення фундаменту зовні полістироломВони ізолюють підвальне приміщення від низьких температур, але при цьому не позбавляють матеріал, з якого виконаний фундамент, від руйнівної дії води і холоду: у ввібрав вологу фундаменті при замерзанні утворюються мікротріщини, які поступово розширюються, і рано чи пізно фундамент починає кришитися, втрачає міцність і надійність.

Утеплення фундаменту зовні дозволяє не тільки вберегти нижню частину будинку від вологи, але і захистити самі стінки фундаменту від промерзання. Точка роси при цьому зміщується в бік утеплювача, який набагато стійкіше до впливу вологи і низьких температур, ніж бетон.

Способи утеплення фундаменту

Процес укладання полістирольних плитІснує кілька способів утеплення фундаменту зовні: за допомогою засипки гравієм, із застосуванням різних листів утеплювача, а також пенополиуретановой піною, напиляемой на поверхню цоколя. Всі способи мають свої переваги і недоліки, що обмежують область їх застосування

Для приватного будівництва найбільш надійний і притому простий у виконанні спосіб - утеплення фундаменту зовні листами полістиролу. Цей матеріал має ряд переваг:

  • Міцність і довговічність;
  • Стійкість до вологи;
  • Простота кріплення і монтажу;
  • Завдяки підвищеній міцності його не ушкоджують гризуни;
  • Він легко піддається зовнішньої декоративної обробки;
  • Матеріал легкий в обробці, і утеплення фундаменту може бути виконано своїми руками ;
  • Завдяки підвищеній міцності плити полістиролу приймають на себе частину навантаження здимаються.
  • Ціна на полістирол цілком доступна.

Утеплення фундаменту зовні полістиролом

Великі зазори між плитами заливають герметиком або запінюється Кріплення полістирольних плит виробляється за допомогою дюпеля

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье