ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Теплоізоляція застосовується як зовні, так і з внутрішньої сторони.

Теплоізоляція підрозділяється на три основні групи. Базальтова (кам'яна) вата або скловата це типові приклади неорганічної теплоізоляції, де волокна з каменю або скла склеєні один з одним клеєм, що містить фенол-формальдегід. Така теплоізоляція боїться вологи. Намоклий утеплювач втрачає свої ізоляційні властивості, стає важкий і просідає. теплоізоляція будинку зовніТому потрібно строго захищати пароізоляційної плівкою. У такому приміщенні водяна пара залишається всередині будинку. Ми отримуємо парник або теплицю з конденсатом на внутрішній стіні. Ця проблема вимагає серйозно продумати систему вентиляції, щоб не було цвілі, і не хворіли діти.

Плити з пінопласту або полістиролу - це більш міцні листи, які не бояться вологи, але не дихають. теплоізоляція всерединіПризначені для утеплення у вологих місцях - фундамент і нижня обв'язка цоколя. Для теплоізоляції стіни теж в обов'язковому порядку потрібно вирішити питання вентиляції, щоб не було цвілі.

Третя група - це теплоізоляція з натуральних природних матеріалів, які не бояться зволоження, пропускають водяну пару. Теплоізоляція з льону, наприклад, лляні мати Акотерм, безпечні для використання всередині будинку. Стіни зберігають «ефект дерев'яного будинку», в приміщенні регулюється вологість повітря, створюється сприятливий мікроклімат. Теплоізоляція з льону - найкраще рішення для утеплення дерев'яного будинку, так як не потрібно ніяких плівок і матеріали за своїм складом максимально близькі.

підпільна плита Ізоплат ISOPLAAT теплоізоляція підлоги Ветрозащита Ізоплат ISOPLAAT + вагонка теплоізоляція покрівлі вітрозахисні плити Ізоплат ISOPLAAT

Рассказать о статье